Солезамінник для дієтичного харчування

Дієтичні харчові добавки створені спеціально для людей, яким не можна вживати всім звичні продукти за рекомендаціями лікаря або з метою зниження ваги за власною ініціативою.

56b673ac806b1Ці продукти дієтологи поділяють на дві категорії:

 

  • Дієтичні добавки, призначені для вживання в їжу людям, що мають захворювання нирок, печінки, шлунка і порушення травлення. В їх складі міститься велика кількість клітковини і корисних мікроелементів, які позитивно впливають на засвоєння білків і жирів з їжі, активізуючи природні процеси травлення.
  • Продукти для дієтичного харчування при водно-сольовому дисбалансі та ендокринних захворюваннях (цукровий діабет, атеросклероз, ожиріння, ниркова недостатність). У цих продуктах міститься обмежена кількість глюкози і насичених жирних кислот). Крім цього, вони багаті на вітаміни, мікроелементи, білки і мінеральні речовини, тому нормалізують обмін речовин.

До таких добавок належать дієтична сіль або солезамінник. Звичайно їжу можна готувати без солі – її якість від цього не погіршиться, однак безсольові страви мало кому сподобаються. Завдяки натуральному солезаміннику не доведеться через силу їсти прісні страви. Вживання безпечної солі дозволяє не порушувати рекомендацій лікуючого лікаря і при цьому їсти звичну їжу. Перш ніж придбати цю харчову добавку, важливо ознайомитися з її складом.

Склад дієтичних солезамінників

Натуральні замінники солі виготовляються на основі хлористого калію. До складу корисної солі входить екстракт імбиру, який сприяє ефективному розщепленню жирових відкладень в організмі, дозволяючи швидко скинути зайву вагу.

Крім того, солезамінники містять рідку речовину хітозан, яка сприяє очищенню кишечника і нормалізації рівня холестерину в крові. Також хітозан благотворно впливає на артеріальний тиск, дозволяючи його контролювати. Коріандр, який міститься в солезамінниках підсилює смак їжі, так як є рослинною спецією, надає антиоксидантну дію.

Корисна сіль для схуднення

Схуднення і вживання солі — поняття несумісні, оскільки звичайна сіль утримує зайву воду в організмі, додаючи сантиметри в талії і додаткові кілограми. Солезамінник – ця відмінна альтернатива солі, яка вживається в якості дієтичної добавки для поліпшення смакової якості їжі, схуднення і зміцнення здоров’я. Він стане незамінним помічником не тільки в боротьбі із зайвою вагою, але і зміцнить серцево-судинну систему.