Сніданок з коханим чоловіком

Ви любите снідати з коханим чоловіком? Якщо відповідь позитивна, то хотілося б дізнатися чим? Хтось із жінок варить каву і готує тости з сиром, хтось яєчнею балує представника сильної статі, а комусь дістається вівсянка і чергові сосиски.

zavtrak-v-postelІншим неважливо чим снідати, головне снідати разом. Про корисність сніданку якось всі забувають, але все ж варто поговорити про це.

Ранкове насичення шлунку відрізняється завжди тим, що подається свіжоприготовлена їжа, хоча хтось воліє їсти борщ тижневої давності. І, тим не менше, та сама вівсянка приємно обволікає шлунок, дає відчуття тепла і затишку. Щоб комусь вона не здалася несмачною, додайте під час варіння ванілін, зовсім небагато, на кінчику ножа. Повірте, що смак від цього стане дуже прриємним. Точно так же в кашу додаються і ягоди, але краще віддати перевагу консервованому варіану, а не кислим плодам, які точно зіпсують смак.

Яєчня теж корисна вранці, але не яєчня, а саме омлет. У нього можна додати нежирні шматочки бекону або консервовані огірки, але зовсім небагато. Варену картоплю теж корисно їсти, але не з олією, а з кефіром, але без солі.

Якщо ви любите на сніданок сосиски, то купуйте курячі, без добавок.