Смачні протеїнові коктейлі своїми руками

Всі звикли, що протеїнові коктейлі це щось не дуже смачне, слизьке і обов’язково із сирими яйцями. Насправді ж є протеїнові коктейлі навіть приємні на смак і колір, якими навіть хочеться замінити все своє харчування.

Без названия (7)Протеїнові коктейлі дуже важливі в схудненні і забезпечують організм необхідними компонентами,які він не отримує під час дієт. Той же самий протеїн, він же білок, дуже важливий під час дієт. Інакше замість жиру будуть з’їдатися м’язи і добре це не закінчиться. Саме такий парадокс, коли жир залишається, а білок (м’язи) зникають і провокує потім повторний набір ваги.

Протеїнові коктейлі потрібно пити стільки, скільки ви хочете, але за умови, що вже не будете вживати іншої їжі, якщо ж ви маєте конкретну дієту в яку навіть вписана їжа, то коктейлем можна замінити вечерю або полуденок перед тренуванням.

Коктейль перший:

 
Вам потрібно трохи пластівців, банан і молоко. Все це потрібно змішати в блендері і випити.

Коктейль другій:

 
Для нього вам потрібно взяти щільний йогурт, вівсянку, фініки очищені від кісточок. Все перемішати у блендері.

Коктейль третій:

 
Для нього вам знадобиться молоко, банан, йогурт без добавок, дві-три ложки меду, жменька вівсяних пластівців і морозиво (будь-яке, ягідне, шоколадне, класичне). Все змішується в блендері і ось готовий супер-смачний протеїновий десертний коктейль.

Коктейль четвертий:

 
Потрібно взяти склянку кефіру, склянка кисломолочного сиру і трохи хурми. Все це також перемішати у блендері. Таким коктейлем можна замінити навіть обід. Він не надто калорійний, але при цьому дуже поживний.

Коктейль п’ятий:

 
Потрібно взяти ложку льняної олії, склянку кисломолочного сиру і стільки-ж топленого молока, і додати ложку висівок. Все також відправляється в блендер.