Смачна і корисна молочна рисова каша

У молочній каші з рису містяться вітаміни груп В, Е і РР, а також ряд мікроелементів, серед яких марганець, фосфор і залізо. Оскільки каша надає абсорбуючу дію, її вживання допомагає вивести з організму токсини і шлаки. В рисовій крупі міститься найбільше складних вуглеводів в порівнянні з іншими крупами. Складні вуглеводи дають заряд енергії на довгий час.

eed1f1ec8911b7794491dc0003fd60fe (1)Ще рисова молочна каша — це ідеальний продукт для першого прикорму малюка. Вона має ніжний смак і дуже корисна. Її дія на дитячий організм досить м’яка, в чому полягає величезний плюс продукту. Молочна рисова каша для однорічного малюка повинна бути приготовлена належним чином.

Також необхідно знати, як слід вводити кашу в прикорм. Рисова молочна каша містить глютен, тому в прикорм її вводити можна лише після досягнення дитиною шестимісячного віку, коли шлуночок  малюка не буде таким ніжним як раніше. Це збалансований продукт для однорічного малюка, який відмінно заповнює запас енергії. У молочній рисовій каші є білки, вуглеводи і мінерали, а також необхідні організму амінокислоти і вітаміни. Правильне харчування вкрай важливе для здоров’я дитини.