Службовий роман на роботі: психологія

Сучасні компанії, виступають за велику кількість службових романів в офісі або на виробництві. Дехто вважає, що невелика інтрижка між колегами тільки посилює бажання прийти на роботу.

crop (2)Багато співробітників бачать більше плюсів, ніж мінусів у своїй роботі, якщо у них на роботі є якісь любовні зв’язки. Службовий роман — психологія відносин якого сьогодні дуже пильно вивчається, сприймається в Україні тільки зі знаком мінус.

Це вже якийсь склався архитип, і при фразі «службовий роман» нам бачаться картинки секретарки з начальником або «доброчесного» сім’янина з молоденькою практиканткою. У більшості ж випадків нестатутні відносини на робочому місці складаються в абсолютно одиноких молодих людей. І що поганого, коли роман, який вдало склався на роботі, переріс у сім’ю.

У цілому статистика стверджує, що половина наших громадян заводили інтрижки, які допомагають дивитися на власне життя в позитивному ключі.

Нужен психолог в Киеве? Обращайтесь по ссылке kochereva.com.

Одна знайома зізналася, що тільки на роботі вона відчуває себе живою, справжньою, цікавою жінкою. Причина: службовий роман відразу з двома чоловіками в різних відділах. Дім: побут, діти, незадоволений життям чоловік, а роботі вона прощає все, тому що там у неї свято, квіти, увага, милі подарунки. На моє питання: а якщо у чоловіка так? Вона з легкістю сказала: а він що, не людина.

Не всіх у нас таке легке ставлення до життя і зв’язків на стороні, але сама суть службових романів змінює ставлення людини до себе. Усвідомлення того, що ти комусь ще, крім близьких потрібен, ох, як гріє душу.
Види романів на роботі

Начальник – підлеглий, або простіше сказати, бос і секретарка. Приваблює у таких зв’язках, звичайно влада, статус та гроші. Начальник може і квартирку, і машинку подарувати, і у відпустку запросити, і зарплату підвищити. Відомі випадки, коли такі обов’язки у секретарок супроводжували їх аж до смерті начальника чи, як мінімум, до його зміни. Але тільки одиниці ставали видатними супутницями життя, а на їх місце приходили молоденькі секретарки.

Якщо жінка – начальник, то найчастіше вона сама потрапляє в залежність від відносин з колегою, який знаходиться нижче на кар’єрних сходах. Такі залицяльники всіляко намагаються шантажувати, вимагати підвищення зарплати, посади та інші вигоди, погрожуючи викриттям.

Буває жінка потрапляє в кабалу, але деякі жінки просто викидають геть кривдників.

Колеги, які опинилися під враженням один від одного на робочому місці, можуть підтримувати цю інтрижку досить довго, поки один з них не стане вимагати бути постійно разом і після роботи. Такі пари розвалюються.
Роман на роботі — за і проти

За: позитивний настрій, раптові відрядження (все-таки відпочинок), ієрархія стосунків у колективі будується за принципом любові, адже начальник вже не начальник.

Проти: розголос, плітки, насміхання колег за спиною, ризик нарватися на розборки з дружиною або чоловіком, заважає працювати, а невдале закінчення відносин може перешкодити кар’єрі.

Потрібно пам’ятати, що психологія роману на роботі досить поверхнева для будівництва сімейних відносин.