Службовий роман. Частина 3

Службовий роман однозначно псує відносини з колегами – чоловіки починають ставитися до жінки легковажно, вважаючи її доступною, а жінки відкрито підколюють і знущаються.

Otnoshenijа-na-rabote-sluzhebnyi-romanСвідками службового роману стають, як правило, всі співробітники. А, значить, плітки і обговорення неминучі. Більше того, багатьох починає дратувати поведінка парочок, адже люди прийшли сюди працювати.

Для начальників є ризик нарватися на кар’єриста, готового на все заради просування по службі. Неприємно усвідомлювати, що тебе використовують для досягнення особистих цілей.

Романтичні стосунки можуть стати причиною звільнення – неуважність, запізнення і прогули ще нікого до добра не доводили.

Якщо ви знаходитесь в якості підлеглої, яка вирішила завести роман з шефом, завжди пам’ятайте, що вас з легкістю може потіснити інша, більш приваблива і молодша конкурентка. Ваша ж репутація буде зіпсованою остаточно.

Деякі службові відносини можуть бути просто небезпечними – романи між адвокатами і підслідними, лікарями і пацієнтами, вчителями та учнями. БільшЕ того, деякі з них заборонені законом.

Якщо ваші відносини продовжують розвиватися і ви вже живете разом, а може навіть вирішили одружитися, то виникає безліч проблем. Може бути, ви дійсно готові стикатися з однією і тією же людиною 24 години на добу і це для вас не буде виснажливим. Але що робити, якщо відносини зіпсуються, і, більше того, ви розлучитеся? Чи зможете ви продуктивно працювати, щодня бачачи кривдника, який розбив вам серце? Або постійно зазнавати приниження і переслідування ревнивця?