Службовий роман. Частина 2

Нерідко сімейні пари, зайняті спільним бізнесом, процвітають. Тим самим, чоловіки прагнуть прив’язати дружин до себе і одночасно працювати на благо спільної справи.

office-romanceВ суто жіночих або чоловічих колективах поява представника протилежної статі викликає справжній ажіотаж – всі прагнуть привернути увагу «жертви».

Проводячи дні в спілкуючись з людиною, можна отримати чимало інформації про її професійні якості, а також про особисті і розумові здібності колеги. Спільна праця дає можливість краще пізнати людину.

До службових романів слід віднести не тільки стосунки з колегою або начальником. Взаємини з клієнтами, постачальниками, партнерами – це все приклади службових романів.

Доводи проти службових відносин

Грамотний керівник, який дбає про процвітання свого бізнесу, завжди вибере на провідну посаду професійного фахівця, ніж гарненьку дівчину.

Якщо жінка вирішує отримати підвищення через ліжко шефа, то вона автоматично знецінює свої здібності висококласного фахівця – тепер про неї судять виключно по її сексуальним якостях.