Слухаємо музику в навушниках

Отже, дорогі дівчата, що ви скажете про свої навушники, які навіть на парах не виймаються з вух? Нічого не скажете, тому, що не знаєте, як охарактеризувати подібний товар? Гаразд, доведеться вам допомогти і розповісти читачам про найбільш популярних їхні види.

ae274a4b279f8d5d18610fd027bb57c3Почнемо з вкладишів. Вкладиші, або, як їх ще називають, таблетки. Цей тип коштує небагато. Дорогих моделей ви не зустрінете, тому що прослужать вони вам від сили триместр. Звукоізоляція цього виду практично нульова. Якщо навіть вам і попадеться модель із закритою акустикою, то одногрупники все одно здогадаються, якого виконавця ви слухаєте. Вкладиші завжди залишають вушний канал у відкритому вигляді, причому не перешкоджають проникненню звуків навіть ззовні.

Вставні навушники нагадують вкладиші, ось тільки вони не просто вухо закривають, а входять всередину вушного каналу так, як це роблять беруші. Звукоізоляція на 90%, що вже говорить про якість сигналу, але доведеться вам їх підбирати за розміром, інакше або в вухо не влізуть, або вивалюватися будуть, що теж недобре.

Шкода, що ефекту стереозображення в них немає, зате у вуха не надує, та й відгородитися від оточуючих з ними можна, коли треба прослухати аудіоколекцію або урок з освоєння іноземної мови.