Слабка потенція: як підвищити її самостійно?

Коли чоловік молодий і свіжий і відчуває себе на 18 років, це прекрасно. Але вік може нагадувати про себе зниженням потенції. Це стає причиною психологічних проблем і невпевненості, а проблеми ерекції необхідно вирішувати комплексно. Ми розповімо прості правила, як підвищити потенцію в домашніх умовах.

timthumbЧому виникає зниження потенції?

Еректильна дисфункція — це розумна назва зниженої потенції. Характеризується вона недостатністю тонусу члена або проблемами з еякуляцією. Зниження потенції в більшості випадків виникають на тлі інших захворювань в організмі. Перше, на що треба звернути увагу, — це здоров’я простати.

На потенцію впливає й психологічний фактор стресу. Складна робота, побут, невдалий сексуальний досвід у минулому — проблеми, про які може думати чоловік. Вони заважають йому розслабитися й отримати задоволення. А який же секс без задоволення? Тому чоловік починає шукати засіб для підвищення потенції.

До вирішення проблем з потенцією, зниженим лібідо і простатитом необхідно підходити комплексно.

Як підвищити чоловічу потенцію: дієві методи

Будь-яке самолікування може мати негативні наслідки. Тому перед тим, як придбати таблетки для потенції в аптеці Farmaco обов’язкова консультація з лікарем, який розповість, як повернути жаркий секс у ваше життя. Але як швидко підвищити потенцію? Важливо зміцнювати імунітет і виконувати прості правила профілактики:

1. Помірні заняття спортом, особливо якщо робота — сидяча. Фізичне навантаження дає прилив енергії, допомагає скинути стрес і розігнати кров.

2. Поменше їжі, з великим вмістом холестерину — побільше здорової. І алкоголь, особливо пиво, краще вживати помірно.

3. Відвідування лазні й сауни допомагає поліпшити кровообіг.

4. Здоровий сон — це основа міцного імунітету.

5. Регулярний секс, щоб підтримувати чоловічу силу в тонусі.

6. Носіння комфортної нижньої білизни, яка не передавлює статеві органи.

7. Прийом заспокійливих, якщо стресові ситуації в житті затягнулися. І похід до психолога не ознака слабкості, а турбота про емоційне здоров’я.

Чоловік не повинен боятися говорити вголос про свою проблему з лікарем. Це не визнання власної безпорадності. Проблеми з потенцією розвиваються не тому, що чоловічий термін придатності вийшов. Правильний настрій — перший і важливий крок на шляху до одужання.