Скраб із солі для тіла

Скраби призначені для очищення шкіри від відмерлих клітин, для стимуляції поліпшення кровотоку. Скраб із солі для тіла дуже легко приготувати, а ось застосовувати його потрібно тільки після того як підготуєте шкіру. Перед тим як користуватися сольовим скрабом прийміть душ. Для тіла існує величезна кількість рецептів скрабу із солі. З чим її тільки не поєднують. І з кавою, і з усілякими спеціями і багатьом іншим.

682_15-image2-150912Скраб із солі для тіла є дуже хорошим засобом від целюліту. Використовуючи цей скраб, людям з чутливою шкірою варто бути особливо обережними. При бажанні, щоб скраб вийшов більш щадним сіль потрібно подрібнити. Перейдемо до рецептів скрабу із солі.

Скраб із солі для тіла:

У рівних пропорціях змішайте сіль і соду, цю суміш наносите на вологу шкіру, і розтирайте нею тіло. Обробляйте ділянки тіла по черзі. Після процедури не забудьте пом’якшити шкіру улюбленим живильним кремом.

Для наступного рецепта вам знадобиться:

Дві склянки морської солі (за бажанням подрібнити), дві столові ложки перемелених апельсинових кірок, пару крапель кедрової ефірної олії і стільки ж крапель ефірної олії імбиру. Все перемішати і використовувати під час прийняття душу. Користуватися як будь-яким іншим скрабом. Після процедури використовуйте зволожуючий засіб.

Рецепт очищаючого скрабу:

Морську сіль в кількості 4-8 чайних ложок змішують з пару ложками оливкової олії і очищающий скраб готовий. Використовувати як завжди під час прийому душу. І не забуваємо про зволоження після процедури.

Ще один рецепт з морською сіллю:

Сіль в кількості однієї столової ложки змішайте з половиною ложки оливкової олії або однією ложкою лимонного соку, що б підсилити антицелюлітний ефект додайте одну ложку меленої кави.

Всі скраби повинні використовуватися, тільки при відсутності проблем зі шкірою.

Сольовий скраб вважається одним з грубих, тому несильно тріть ним тіло, інакше можете пошкодити шкіру. Користуватися, так само як і іншими скрабами, не більше 1-2 разів на тиждень.