Складові дитячого харчування. Частина 2

Вітаміни

pitanie-detejЦих речовин потрібно зовсім трохи для нормальної життєдіяльності дитячого організму. Вітаміни в організмі не повинні перевищувати норму або бути в недостатній кількості. Так як і те й інше погано впливає на здоров’я. Необхідні вітаміни: А, вітаміни групи В, С і D. Батькам потрібно стежити, що б їх дитина вживала потрібну кількість вітамінів, особливо під час авітамінозу.

Вода і клітковина

Без води життя є неможливим. Дитина, повинна випивати потрібну кількість води на добу, особливо в жаркий період часу. Норма води залежить від віку дитини. Вода покращує обмінні процеси в організмі і очищає його. Клітковина корисна в тому сенсі, що допомагає звільняти кишечник від калових мас. Вживаючи в достатній кількості клітковину, дитина не буде страждати запорами.

Жири та вуглеводи

Це джерела енергії. Завдяки енергії, яку отримує дитина від вживання жирів і вуглеводів, добре працює організм і є фізичні сили для ігор. В цьому випадку потрібно знати міру, тому що, якщо жирів і вуглеводів в їжі більше ніж достатньо, починають утворюватися непотрібні жирові відкладення.

Щоб дитина була здоровою і прекрасно себе почувала потрібно, що б її раціон харчування був збалансованим та раціональним.