Скільки «живе» косметика?

Кожна представниця прекрасної статі користується косметичними засобами. У деяких є лише пудра і туш, тоді як у інших косметички повні різних засобів. Але незалежно від кількості косметики, кожній з нас необхідно знати, що абсолютно у будь-якого засоба є певний термін придатності, після закінчення якого використовувати продукт шкідливо або навіть небезпечно для здоров’я.

Professional makeup set: eyeshadow palette, lipstick, mascara, blush, powder, make-up brushes and perfume, many cosmetics closeup.

Отже, давайте розглянемо терміни придатності основних косметичних засобів, які напевно є у вашому «арсеналі». Відразу зробимо застереження: кожен виробник завжди вказує на упаковці косметики дату її виробництва і термін придатності, але цей термін дійсний тільки для закритої упаковки. Як тільки ви відкриваєте засіб і почнете його використання, всередину упаковки потрапляє повітря і починається зовсім інший відлік. У нашій статті мова піде про те, скільки «живе» косметика після відкриття герметичної упаковки.

Варто зазначити, що на сайті http://goddess.com.ua ви можете придбати якісну американську косметику за доступними цінами вже сьогодні!

Почнемо з крему. Термін використання крему становить один рік. Однак, якщо крем змінив свою консистенцію, колір або запах, а рік ще не пройшов, все одно краще викинути такий засіб, так як з ним явно щось не в порядку. Можливо були порушені умови зберігання. Ванна кімната є найменш підходящим місцем для зберігання косметики, через високу вологусть. Пам’ятайте про це.

Теж саме стосується і тонального крему. Тільки термін його використання ще коротший — до півроку. Зберігати цей засіб найкраще в прохолодному місці, захищеному від світла.

Більш довговічним продуктом є пудра — її термін використання досягає 18 місяців. Пам’ятайте про те, що пудру потрібно берегти від попадання вологи.

Термін придатності помади досягає півтора роки, однак цей продукт дуже вимогливий до умов зберігання. Намагайтеся, щоб помада не піддавалася високим температурам і впливу сонця. Якщо консистенція помади змінилася, з’явився неприємних запах або будь-які інші ознаки, то краще її викинути, так як використання зіпсованого продукту може викликати роздратування ніжної шкіри губ.

Дуже короткий термін «життя» у туші — всього пів року після відкриття упаковки.

Тіні для повік можуть служити вам до 18 місяців, і навіть більше, якщо вони розсипчасті.

Косметичні олівці можна використовувати протягом двох років.

Найбільший період «життя» у шампунів і гелів для душу — три-п’ять років.

Слідкуйте за своєю косметичкою, вчасно оновлюйте продукти — і ви завжди будете красиві і здорові.