Скільки платять на офіційній роботі в Польщі?

Хороша альтернатива працевлаштування – робота в Європі. Це і змога добре заробити, і можливість добре відпочити, побачити світ. Ви можете спробувати свої сили, працюючи в Польщі. Це непоганий початок, адже країна знаходиться поряд, а роботодавці не висувають якихось особливих вимог. Тому тут можна знайти навіть легальну роботу в Польщі для сімейних пар, не кажучи вже про безліч вакансій для студентів, чоловіків або жінок. На яку зарплату розраховувати і до кого звертатися?

Хто допоможе з працевлаштуванням?

Це перше питання, яке вам потрібно вирішити. Ваша справа – шукати роботу через Інтернет чи за допомогою кадрової агенції. Але якщо брати до уваги той досвід, який вже отримали наші співвітчизники, краще все-таки звернутися до офіційного представника – тобто до агенції. Наприклад, якщо ви хочете влаштуватися по контракту, тоді найпростіший і найшвидший варіант – звернутися у агенцію. Наприклад, завдяки співпраці з великою кількістю роботодавців агенція Visa Pro може запропонувати свіжі вакансії на роботу в Польщі, для цього просто відвідайте сторінку — робота в Польщі вакансії. Це можуть бути пропозиції і для студентів, і для жінок, і для чоловіків і навіть робота в Польщі для сімейних пар. Обирати посередника потрібно вам. Шукайте такого посередника, хто запропонує повний супровід: від інформаційного до безпосереднього виїзду за кордон. У вас можуть виникнути нюанси і з отриманням візи в Польщу, і з запрошенням від роботодавця. Всі ці питання допоможуть вирішити представники агенції. Тому, щоб зекономити свій час, краще звертатись до офіційного представника.

Вакансії та рівень зарплат

Якщо ви зацікавилися працевлаштуванням в Польщі, варто починати підшуковувати для себе вакансію на роботу в Польщі. Рівень заробітної плати буде залежати від вашої кваліфікації та від знання польської. Можна добре влаштуватися й без знання мови. Наприклад, зараз для чоловіків пропонують наступні вакансії:

  • вантажник, складальник, карщик, різноробочий (місячна оплата – орієнтовно 2 тис. злотих);
  • електрик, будівельник, маляр (місячна оплата – біля 2,5-3 тис. злотих).

Робота в Польщі для парЯкщо ж вас цікавлять вакансії для жінок, то можна без проблем влаштуватися швачкою, покоївкою, прибиральницею, доглядати за хворими. Оплата за місяць складе близько 2 тис. злотих. Інколи оплата йде не помісячно, а за відпрацьований час. Якщо вас цікавить робота в Польщі для пари, то у агенції Віза Про для вас зможуть підібрати відповідну вакансію. Наприклад, це може бути праця в Польщі по збору ягід, грибів. Ви можете влаштуватися працівниками складу, помічниками повара, доглядати за тваринами або працювати в готелі. Орієнтовна місячна оплата – 2 тис. злотих на людину. Якщо йдеться про таку вакансію на роботу в Польщі, як збір урожаю, то тут зарплата буде повністю залежати від того, скільки урожаю ви назбираєте. Тому тут уже варто покладатися на власні сили.