Система харчування «Сироїдіння»

Для підтримки здорового способу життя, в більшості випадків, їжа сучасної людини піддається термічній обробці.

syroedenie-dlja-muzhskoj-potenciiПісля цієї процедури їжа стає легко засвоюваною. Скільки часу займе цей процес залежить від самих продуктів. Однак людський рід схильний до різного роду крайнощів. Хтось вважає що їжа повинна бути подрібнена і переварена, а хтось навпаки, вибирає систему харчування «сироїдіння». Дієтологи розглядають сиру їжу як занадто важку для перетравлення, організм буде навантажений, переварюючи таку їжу. Однак ця гіпотеза потребує підтвердження.

Система харчування «сироїдіння» обговорюється вже близько 1,5 століття. У 20 столітті в нашій країні сироїдіння рекомендували людям, що страждають хворобами печінки і нирок, діабетом, серцево-судинними недугами, алергіями. При такому типі харчування змінюється мікрофлора кишечника людини. Для кожного організму такі зміни проходять по-різному. І можуть бути як позитивними так і негативними. Кишкові бактерії розмножаться активніше або навпаки. Споживаючи меншу кількість білків гнильні процеси в організмі зменшуються, відповідно починає відбуватися бродіння. З’являється тимчасовий дисбаланс в біохімічних процесах перетравлення їжі. В процесі може проявитися і тимчасова нестача деяких вітамінів. Таким чином, система харчування «сироїдіння» вимагає підготовки і поступової зміни режиму харчування.

До позитивних якостей сироїдіння можна віднести те, що продукти зберігають всі корисні вітаміни, мікроелементи і клітковину. Недолік клітковини в їжі призводить до звуження кишечника — причини багатьох захворювань. Рішення про початок сироїдіння слід приймати розглядаючи його тільки як тимчасовий медичний захід. Дотримуватися цієї системи протягом усього життя, для підтримки здорового способу життя, немає необхідності. Що слід вживати в їжу сирим, а що варити залежить від виду продукту. Фрукти і овочі можна сміливо їсти сирими. Однак зернові слід піддавати тепловій обробці, в них немає легко засвоюваних білків.

У всьому потрібно знати міру!