Сирна дієта для схуднення

Кисломолочний сир один з найкорисніших продуктів. Він збагачує організм кальцієм, що корисно не тільки для кісток, але і для нервових волокон. Сирна дієта для схуднення, виправдано зайняла своє місце, в списку способів боротьби із зайвою вагою. Навіть на серйозних стадіях ожиріння, рекомендовано вживати нежирний кисломолочний сир. Однак, яким би корисним не був кисломолочний сир, він не зможе замінити інших мікроелементів, без яких не може обійтися організм. Тому сирна дієта для схуднення не повинна тривати більше тижня.

tvorozhnaja-dietaЩоб при такій дієті домогтися бажаних результатів, сир повинен бути нежирним і, звичайно ж, його треба любити як продукт харчування. Існує кілька варіантів сирної дієти. Розглянемо деякі з них. Перший варіант для людей більш стійких психологічно, які можуть перетерпіти одноманітність.

Меню:

нежирний сир;

dідвар шипшини або зелений чай.

У день з’їдайте за один прийом по 50-60 грам сиру, кількість прийомів 5-6.

Якщо така сирна дієта для схуднення аас не зламала, то наступний етап для вас буде значно легшим, хоча б в психологічному плані.

Наступний варіант сирної дієти сприймається легше. Крім сиру, можна вживати кефір, або інший знежирений молочний продукт. Білок, що міститься в молочних продуктах, не дозволяє проявлятися почуттю голоду, і тому голодною таку дієту не назвеш.

Меню:

200-300 грам сиру розділити на п’ять прийомів. Поєднуючи з кефіром або іншим молочним продуктом. Можна додати ягоди або фрукти. Вони чудово поєднуються з сиром. І обов’язково пийте воду, не менше 2 літрів в день. Воду потрібно пити незалежно від того яку з дієт ви вибрали. Добре б останню порцію сиру з’їдати не пізніше шостої годин вечора.

Сир чудово сприяє розчиненню холестеринових бляшок, що благотворно впливає на роботу судин і капілярів. Прекрасно відновлює мікрофлору кишечника, позитивно впливає на стан вашого імунітету. Кальцій, що міститься в сирі та інших молочних продуктах, робить ваші нігті і волосся більш міцними. І сприяє їхньому росту. І не забувайте про золоте правило. На якій би ви дієті не сиділи, і які б чудові результати вона не принесла, після її закінчення починайте поступово вводити інші продукти. Не варто відразу накидатися на те, що було заборонено під час дієти. Зайві кілограми мають особливість точно так само швидко повертатися назад!