Синій колір буде модним в 2017 році

Вам подобається синій колір? У нас є хороші новини – навесні і влітку будуть актуальними особливо ніжні відтінки синього кольору.

ottenki-golubogo-cveta-i-ix-sochetanie-v-odezhdeСправедливо сказати, що синій колір представляє класичний бік моди. Він повертається кожен рік, і актуальний у елітних колекціях одягу. Синій стає універсальним, практичним, і в залежності від відтінку, може бути тонким або виразним. У цьому сезоні дизайнери пропонують звернути увагу на світлі тони.

Трава+вода

Синій змішаний із зеленим – це американо-домініканська тенденція, яка з’єднується з квітковими мотивами. Морський синій колір дійсно легко поєднувати із зеленим. В результаті, ви отримуєте бірюзовий відтінок, який часто нагадує більше траву, ніж воду.

Тропічні смужки+вишивка

Цей відтінок ще світліший, ніж море. Він ближчий до синього злегка мутного неба, пов’язаний із сонцем, відображається в теплому морі. Прості сорочки та сукні такого відтінку є зараз дуже актуальними. Підкоряючи подіуми дизайнерів, сині смуги можуть бути найрізноманітнішими. Це тонкі, довгасті смуги різних відтінків синього кольору. Вони присутні на ременях або виключно літніх бавовняних тканинах, з яких пошиті костюми з укороченими брюками. Класичний синій колір прекрасно зливається з подібними етно мотивами.

Синя сорочка+джинси

Baby Blue – це відтінок, який легше всього визначити як яскраву делікатну пастель. Він найбільше подобається блондинкам, тому що відтінок добре грає з сонячним кольором волосся. Плаття синього відтінку пастелі є обов’язковими в наступному сезоні. Деякі дизайнери зробили ставку на сині сорочки. Модельєри, відомі своєю пристрастю до сміливих кольорів і геометричних візерунків, вирішили віддати перевагу тонкій простоті. Справа в тому, що сорочка світло-блакитного відтінку забезпечує універсальне і в той же час по-дитячому просте рішення, якщо вам потрібен швидкий і елегантний стиль. Просто виберіть джинси або спідницю олівець з елегантними туфлями.

Чи знаєте ви, що синій колір:

• має заспокійливий ефект і допомагає заснути – такий колір повинні мати ваші постільні приналежності;

• стимулює уяву і творче мислення – на роботу бажано носити блакитну сорочку;

• відштовхує комах, тому в тропічних регіонах, наприклад, в Індії, дуже популярний синій колір;

• знижує апетит і допомагає боротися із зайвою вагою – якщо ви на дієті, носіть будь-який відтінок синього кольору.