Синій чай: користь для здоров’я

Чай — частина життя кожної людини незалежно від місця проживання. Найбільше ми звикли до звичайних сортів чаю. Сьогодні синій чай є рідкісною продукцією, яку настійно пропонують спробувати виробники.

sinij_chaj_З чого зроблений синій чай?

Синій чай готуватися з великих синіх бутонів кліторії. Ця рослина росте в Таїланді. Як результат використання можна побачити насичений синій колір напою.

Користь

Біохімічний чайний склад потужніший, ніж у багатьох улюблених нами інших чайних продуктів. У нього гігантський склад корисних речовин, що забезпечує максимальні лікувальний ефект. Він благотворно впливає на нервову систему, усуває наслідки стресу. З його допомогою поліпшуються всі функції роботи головного мозку. Він позитивно впливає на зір, підвищуючи гостроту і контрастне сприйняття. Це відбувається в процесі очищення очних судини і зняття напруги. Допомагає зміцнити і відновити природний колір волосся.

Чай активно діє зсередини і добре впливає на стан шкіри, будучи могутнім косметичним засобом.

Ополіскування волосся

Чай не тільки можна пити. Він може бути і відмінним кондиціонером, допомагає зняти статичну електрику з волосся і сприяє гарному розчісування пасом. Стан шевелюри поліпшується, зміцнюються коріння, набувається гарний блиск. Достатньо розвести одну склянку чаю в 0,7 л. води.

Засіб для схуднення

Жінки всього світу полюбили цей напій за допомогу в підтримці фігури. Адже так важливо обов’язково відчувати себе красивою і здоровою. У поєднанні з правильним харчуванням і фізичними навантаженнями ви перестанете хвилюватися про привабливість фігури.

Це пов’язано зі здатністю чаю знижувати апетит, розганяти метаболізм, виводити зайву рідину, знімати дратівливість і тривожність. Достатньо двох або трьох чашок в день.

Використовуйте екологічно чисті і максимально корисні продукти харчування, щоб відчувати себе здоровою людиною.