Симптоми і профілактика герпесу

При відчутних температурних перепадах, що характеризуються переходом від тепла до холоду, людину починають турбувати різноманітні захворювання, в тому числі і герпес. Прояви герпесу дуже болючі і являють собою своєрідні бульбашкові утворення різного розміру.

776Багаторазові дослідження дозволили встановити залежність, згідно з якою при наявності сильного імунітету частота виникнення симптомів герпесу суттєво знижується. Лікування герпесу вимагає значного запасу терпіння, оскільки жоден з відомих засобів терапії не в змозі забезпечити моментальне позбавлення від цього захворювання.

Важлива особливість герпесу — неможливість абсолютної ліквідації вірусу — причини захворювання. Найбільш дієвий спосіб профілактики — зміцнення імунної системи. Корисними виявляться заходи, що включають підтримку здорового способу життя, позбавлення від шкідливих звичок, насичення раціону мінерально-вітамінними компонентами, недопущення переохолодження та перегрівання організму.

Оскільки вірус здійснює активний вплив на організм, перебуваючи безпосередньо всередині клітин, антибіотики не здатні надати високоефективний вплив і видалити з організму вірус герпесу, проте лечение герпеса є не таким простим.

Організовувати профілактику герпесу набагато доцільніше, ніж постійно боротися з ним.

Хочете дізнатися, як запобігти герпесу? Дотримуйтесь нескладних правил:

 

  • Особисті гігієнічні предмети повинні бути дійсно особистими, а не загальнодоступними.
  • Утримайтеся від безперервних дотиків до пухирів та уражених шкірних ділянок.
  • При статевих контактах користуйтеся презервативами.
  • Зміцнюйте імунітет, використовуючи ефективні імуномодулюючі засоби.
  • Неухильно дотримуйтесь стандартів гігієни: миття рук після туалету, перебування в громадських місцях і транспортних засобах, після їди.

Між іншим, вас може також зацікавити лечение экземы, детальніше про яку можна почитати на сайті dermatolog.kz просто зараз.

Використовуйте сучасні мазі, що дозволяють прискорити усунення проявів герпесу. Вони особливо ефективні на перших стадіях, тобто відразу після виявлення свербіння і бульбашкових утворень.