Сімейний адвокат: чим корисна його допомога?

Зберегти ідеальну погоду у сім’ї вдається не завжди. В одних випадках вдається «гасити» конфлікти та мирно їх вирішувати. В інших, суперечки бувають настільки серйозними, що потрібна юридична допомога.

 

У наші дні семейный адвокат Киев — помічник у різних життєвих обставинах. Він незамінний під час розв’язання проблем зі спадковим правом, при шлюборозлучному процесі тощо.

Коли потрібний сімейний адвокат?

Не варто нехтувати сімейним правом. Зіткнувшись із проблемами, відсутністю взаєморозуміння, відразу вирішуйте їх. Не чекайте, коли ситуація погіршиться. Сімейний адвокат може допомогти у врегулюванні проблем у досудовому порядку, в рамках судових розглядів.

Сімейні опытные адвокаты Киева потрібні у таких випадках:

 

  • Шлюбні взаємини. У тому числі створення договору між майбутнім подружжям, процес розлучення, поділ майна між чоловіком та дружиною відповідно до закону.
  • Встановлення справедливих аліментів та стягнення з боку недбайливих неплатників. За допомогою адвоката можна досягти справедливої суми виплати грошей.
  • Взаємини із дітьми. Часто при розлученні відкритими стають питання щодо порядку зустрічей, періодичності, питання опіки, а також визначення місця проживання дитини.
  • Встановлення чи спростування батьківства. Не кожен чоловік готовий швидко визнати дитину своєю. Особливо якщо вона була незапланованою. Потрібно спеціальна процедура.
  • Питання опікунства, усиновлення дітей. Дуже складне та заплутане, якщо враховувати законодавство України. За допомогою адвоката можна уникнути багатьох проблем.

Як бачите, сімейних проблем достатньо. Тому й приводів для звернення по допомогу багато. З чого почати? Перший крок – вибір хорошого фахівця.

Як працює сімейний адвокат?

Будь-який адвокат, тим більше професіонал, працює виключно на договірній основі. Перший етап – консультація, що дозволяє і юристу, і клієнту зрозуміти суть проблеми, можливі шляхи вирішення. Розмова також допомагає зрозуміти рівень професіоналізму адвоката. Серед послуг, які він може надати ще:

 

  • Проведення досудового примирення. Звичайно, завжди краще розв’язати проблеми полюбовно, не доводячи їх до суду. Це найкращий спосіб вирішити конфлікт за короткий термін.
  • Допомога у складанні договорів. У тому числі коли потрібен шлюбний контракт, створення угоди між подружжям щодо дітей, складання заповіту та інше.
  • Робота у суді. Це може бути консультування клієнта, як поводитися, або повне представлення його інтересів. Другий варіант найбільш зручний.
  • Подання скарг, запитів до різних державних інстанцій, формування позовної заяви, клопотань та інших форм звернень до суду в ході розглядів.

Допомога адвоката у сімейних справах дуже складно переоцінити. Історія неодноразово показує, що кваліфікована та своєчасно надана допомога юриста дає вищі шанси на очікуваний результат. І запам’ятайте, що жоден добрий адвокат не гарантуватиме результат на сто відсотків.

Як вибрати адвоката у сімейних справах?

Найкращий орієнтир у пошуку – це відгуки, а також рекомендації близьких людей (друзі, знайомі). Якщо ваше оточення ніколи не стикалося з подібними проблемами, спирайтеся на незалежні відгуки в інтернеті.