Сімейні відносини

Сімейні відносини завжди починаються з того, що люди зустрічаються, ходять на романтичні побачення, які оточені романтичною атмосферою, жінкам дарують квіти.

1385119890_1Настає момент, коли двоє розуміють, що вони потрібні одне одному, і пов’язують шлюбом. Але як відносини складаються після шлюбу?

У цей момент починаються побутові проблеми, і починаються вони поступово, частіше із народженням дитини. Жінка перебуває з ним вдома, чекаючи батька дитини з роботи. А чоловіки поглинені заробітком грошей для сім’ї. Все, як у всіх, нічого звичайного і нового не відбувається. Всі живуть за таким сценарієм.

Але в сімейних відносинах, крім радощів бувають і печалі. У чоловіка починаються робочі проблеми, які позначаються на сімейних відносинах. Вдома його починає все дратувати, і, здається, що сорочка погано випрасувана. А жінка, яка крім дитини і домашніх турбот мало що бачить, скаржиться на свою одноманітне життя. І саме в такій ситуації починаються всі проблеми.

Але, жінку створеня для того, щоб вона з мудрістю охороняла домашнє вогнище.

Тому в такій ситуації, жінкам необхідно проявити всю свою мудрість:

 

— не варто відразу переходити в оборону, постійно лаятись, стримуйте себе. Як би важко не було, тримайте себе в руках, не показуйте емоції.

— поговоріть зі своїм чоловіком, що це все лише тимчасові труднощі, які скоро пройдуть, будьте підтримкою для чоловіка.

Чоловікам необхідно в такій ситуації:

 

— показувати сім’ї свою любов.

— частіше ставити себе на місце дружини, і тоді зрозумієте, що їй важче не менше, ніж вам.

— намагайтеся робочі проблеми залишати за стінами роботи, не приносячи їх додому. Чоловік добувач, але не негативних емоцій, а провізії для забезпечення сім’ї.

Головне, що ви разом і любите один одного, а чорна смуга, обов’язково зміниться світлою.