Сімейні комплекти постільної білизни

Вибір комплектів сімейної постільної білизни – справа дуже відповідальна, так як правильно підібрана постільна білизна є завершальним акордом при оформленні інтер’єру спальні.

122333Сама основна відмінність сімейної постільної білизни від двоспальної – це наявність в комплекті двох підковдр. Стандартний комплект сімейної білизни складається з простирадла, двох наволочок і двох підковдр. В деякі фірмові комплекти сімейної білизни входять ще дві додаткові наволочки іншого розміру. Стандартними розмірами сімейних комплектів вважаються: наволочки – 70х70 або 50х70, підодіяльник – 150х220 або 145х210, простирадло – 240х280 або 240х260см.

Стиль сімейної постільної білизни повинен гармоніювати зі стилем і інтер’єром, меблями і декоративними предметами, що знаходяться у спальні. В інтернет — магазинах різноманітність кольорів, візерунків і відтінків сімейних спальних комплектів може вразити навіть саму багату уяву. Шовкова кремова, кавова або білосніжна білизна додасть кімнаті вишуканого романтизму, а бавовняна білизна теплих тонів створить ефект комфорту і затишку.

У наші дні в асортименті багатьох фірм-виробників є величезний вибір сімейних комплектів постільної білизни з різних тканин. При бажанні сьогодні можна придбати комплект з вовни, кашеміру або навіть оксамиту. Проте найбільш популярні комплекти з натуральних тканин, таких як шовк, бязь, бавовна, льон, сатин, так як переплетення цих тканин досить щільне, добре переться, зберігає колір і довго служить. Махрову постільну білизну добре використовувати восени і взимку.

Багато виробників випускають комплекти з бавовни з поліестром. Цей матеріал доступний за ціною і відрізняється високою щільністю, а значить, буде довго служити. Підодіяльники і простирадла з бавовни з поліестром не мнуться, швидко розправляються після нічного відпочинку. До того ж такі комплекти швидко набувають свій звичайний вигляд після прання і не вимагають прасування. Це дуже зручно для сучасних, вічно зайнятих господинь.

Оскільки комплекти сімейної  постільної білизни, як правило, вибираються для подружньої спальні, це означає, що такий комплект повинен бути приємним на дотик і радувати очі обох.