Силовий тренінг для жінок — ключ до впевненості, здоров’я і міцних м’язів. Частина 2

Вправи, під час яких працюють живіт і спина, зміцнюють їх м’язи, що гарантує здоровий поперек. Жінка, що займається силовим тренуванням, стає більш впевненою в собі і у своєму здоров’ї, починає краще спати.

JCRLZsKS-t4Коли ж м’язи не використовуються, то вони атрофуються, і з віком жінки вже з великими труднощами виконують свою роботу по дому, стають скутими в рухах. А натреновані м’язи захищають від падінь. Тому дуже важливо, щоб якомога раніше жінки почали займатися силовою тренувальною програмою, яка є нескладною.

Спочатку треба використовувати вагу, що дозволяє виконати від дванадцяти до п’ятнадцяти вправ. Необхідно десять-п’ятнадцять хвилин, щоб розігрітися до заняття і заспокоїтися, а також потрібно зробити розтяжку по завершенні заняття. Потрібно попросити консультацію у тренера. Він запропонує вам індивідуальний план тренувань.

А при наявності у вас медичної проблеми необхідна консультація з лікарем.

Не всім здоров’я може дозволити використання ваги на заняттях, не всі мають гантелі, штангу або тренажери. У цьому випадку треба використовувати еластичну стрічку або еспандер. Одним з варіантів силового тренування є вправи у воді.