Силовий тренінг для жінок — ключ до впевненості, здоров’я і міцних м’язів. Частина 1

Останнім часом жінки частіше стали займатися силовим тренуванням, і всі подумали, — невже жінки вже змагаються тим, у кого більше накачані м’язи? В тому то і справа, що силові тренування проводять не для того, щоб накачати м’язи, а для скорочення жиру в організмі, збільшення м’язової маси та більш активного спалювання калорій в організмі.

Без названия (17)Хіба хтось не знає про корисність спорту в житті людини? Багато пишаються тим, що роблять ранкові пробіжки, ходять на фітнес для поправки здоров’я або набуття стрункості. Силовий тренінг має таку ж важливість для жінок і для чоловіків. По-перше тут зміцнюються кістки, по-друге, є можливість стежити за жиром в крові і у всьому тілі, по-третє, калорії спалюються і збільшуються м’язи, по-четверте, знижений ризик отримання травм, по-п’яте, поліпшується самопочуття і сон.

Силові тренінги — доповнення до занять аеробікою і бігом, які роблять жінок більш сильними, міцними і здоровими.

При роботі з вагою збільшується щільність кісток, знижується ризик захворювання остеопорозом і зміцнюються м’язи. Контроль за власною вагою стає простішим і ефективнішим. При міцних м’язах суглобові травми при різних навантаженнях неможливі.