Сильно пітнію. Що краще: дезодорант, антиперспірант чи ботокс?

Дезодорант здатний тільки усунути неприємний запах при потовиділенні, антиперспірант — справляється не тільки із запахом, але і знижує активність потових залоз.

nadmirna_pitlyvistДеякі люди бояться користуватися антиперспірантами, тому що в їхньому складі містяться солі алюмінію, які можуть спровокувати рак грудей, але все це міф. Алюміній є важливим мікроелементом і потрапляє в наш організм з фруктами і овочами, а також бере участь в загоєнні ран. Через пори цей елемент потрапить в малих кількостях, і завдати шкоди організму не зможе, тим більше викликати онкологічні захворювання.

Останнім часом великою популярністю користуються ін’єкції ботокса. Ця речовина вводиться під шкіру, завдяки чому блокуються потові залози. Важливо пам’ятати, що через потові залози виводяться солі і токсини з організму. Наприклад, спортсменам на змаганнях забороняється користуватися антиперспірантами, тому що піт не повинен блокуватися, він повинен виділятися, щоб не сталася інтоксикація організму.

Нормальне потовиділення — це коли в жаркому приміщенні пляма від поту на одязі досягає п’яти сантиметрів, в такому випадку досить тільки купити дезодорант. Якщо пляма досягає розмірів до двадцяти сантиметрів — краще використовувати антиперспірант. Пляма більше двадцяти сантиметрів свідчить про підвищену пітливість- гіпергідроз, і як правильно з нею боротися підкаже тільки лікар.

Якщо пітливість ну дуже сильна, потрібно негайно вживати заходів і звертатися до лікаря, не варто затягувати!