Швидкі зачіски

Кожній жінці хочеться мати красиву зачіску на голові, але через нестачу часу дуже багато жінок виходять з дому, розчесавши гребенем те, що стихійно утворилося після сну. Пропонуємо звернути увагу на найпростіші, але при цьому ефектні варіанти зачісок, для створення яких потрібно всього кілька хвилин.

16-7Швидкі зачіски:

1. Хвіст. Найпопулярніша зачіска на всі часи і для будь-якого випадку. Найефектніший варіант – хвіст на маківці. Зібрати волосся потрібно так, щоб уникнути «півнів» і усіляких нерівностей. Будь-який неслухняний волосок може зіпсувати всю картину. Сам хвіст теж повинен бути дзеркально гладким. Щоб скоротити час на укладання необов’язково користуватися щипцями, у продажі є безліч засобів, використовуючи які можна досягти бажаного результату. Якщо ви не маєте достатньої довжини або об’єму волосся, то скористайтеся накладним волоссям.

До речі, ви можете купить заколки оптом на сайті la-beauty.com.ua за найвигіднішими цінами.

2. Пучок. Спорудити таку зачіску можна на будь-якому місці голови від верхівки до шиї. Дуже ефектно виглядає пучок збоку, але на його створення буде потрібно значно більше часу, ніж на інші варіанти. На відміну від бездоганно гладких хвостів дана зачіска допускає ефект недбалості. Начесавши волосся по всій довжині, і, уклавши його в пучок, ви зможете домогтися ефекту сплутанного волосся. Зараз це модно.

3. Оригінальний начіс. Взагалі начісування – відмінний спосіб для додання об’єму будь-якій зачісці, але в даному випадку мова йде конкретно про підняття зони проділу з потиличної частини до чубка включно. З боків волосся фіксується звичайними шпильками, невидимками або шпильками зі стразами – підійде все, що є під рукою. У результаті повинна вийти зачіска а-ля дракончик. Недбалість знову-таки вітається.

Будемо сподіватися, що стаття вам сподобалася і ви почерпнули для себе щось нове. Радимо поділитися статтею зі своїми друзями та родичами, яким би теж стала в нагоді така інформація.