Швидкі зачіски

Буває так, що зачіска просто необхідна, а часу на неї зовсім немає. При цьому доводиться мучитися з феном, плойкою, гребінцями, гелями і лаками, психувати, а результат отримати ну зовсім несподіваний, і добре якщо позитивний. Тому варто розглянути варіанти видких зачісок.

64Перше, на що варто звернути увагу, це на те, що не завжди потрібно накручувати взагалі всі пасма. Іноді достатньо лише накрутити два пасма, щоб образ вийшов чудовим і закінченим.

Якщо ж ви впевнені в тому, що волосся треба завити все, то дивіться на наступні поради.

Порада перша

Вам знадобиться фен, чотири тонкі, але цупкі гумки. Вам потрібно розділити вологе волосся на чотири частини і з кожної частини волосся зробити свій високий пучок. Після цього кожен пучок сушиться феном насухо. Як тільки ви висушите свої пучки, треба зняти резиночки, не розчісуючи волосся, ще раз пройтися феном, і потім збризнути локони лаком.

Щоб локони виділялися і виглядали розділеними можна використовувати сольовий лак. Але він не підходить для щоденного використання, бо надто сильно висушує волосся і шкіру голови.

Порада друга

Красиво завиті локони можна зробити, навіть маючи простий вирівнювач або звичайну побутову праску. Для цього вам потрібно заплести волосся в косички і пройтися по них праскою з різних сторін. Зазвичай достатньо чотири-шість разів.

Якщо ж ви вирішили використовувати праску, то волосся треба прикрити бавовняною тканиною, а праска повинна бути виставлена на щадний режим. Таким чином можна добитися значного ефекту провівши по кожній косі два-три рази.

Порада третя

Для отримання об’єму біля коріння і легких локонів знизу, можна використовувати товсту гумку, бажано нині модну гофровану пластикову і фен.

Вам потрібно на вологому, трохи просушеному феном волоссі зробити високий пучок. Після цього висушіть його феном. Потім зніміть гумку, знову пройдіться феном і покрийте волосся лаком.