Штучні зуби: особливості експлуатації

Протезування в стоматології застосовується в тому випадку, коли необхідно відновити функції одного або декількох втрачених зубів. Стоматологічне протезування вимагає ретельної підготовки і уважного вивчення кожної окремо взятої ситуації.

9b25c43d5a46ac1c9152085507b262c5Існує два різновиди конструкцій: знімні і незнімні. До першої категорії відносяться також умовно — знімне і частково — знімне протезування в стоматології. Це бюгельні і телескопічні апарати. Вартість таких виробів цілком доступна для тих, хто не може собі дозволити встановлення дорогих елементів. При незнімному протезуванні зубний ряд відновлюють за допомогою таких конструкцій як коронки, вініри, мости і імплантати.

У тому випадку, коли у пацієнта відсутня велика кількість зубів, лікарі рекомендують знімні вироби. Часткова втрата зубів передбачає виготовлення і установку коронок і імплантів.

Термін експлуатації будь -якої протезної конструкції безпосередньо залежить від того, наскільки ретельно і регулярно пацієнт за нею доглядає. Після встановлення протезного виробу гігієні порожнини рота потрібно приділяти особливу увагу. А от подробнее про це можна прочитати на сайті biostom.kh.ua. Як же правильно проводити процедуру очищення?

Знімні елементи після самостійного зняття необхідно почистити спеціально призначеною для цього щіткою і прополоскати у звичайній кип’яченій воді, після чого занурити їх в ємність з дезинфікуючим розчином. Через 15-20 хвилин потрібно вийняти протез і промити його під струменем чистої води.

Незнімні протезні конструкції вимагають більш старанного очищення, оскільки пацієнт не може витягти і уважно оглянути цей виріб. Залишки їжі, що потрапили під нього, можуть стати ідеальним середовищем для розмноження мікробів в порожнині рота. Регулярні відвідування стоматологічного кабінету і своєчасна професійна чистка значно збільшують термін служби незнімних елементів.

Сподіваємося, стаття була для вас корисною та пізнавальною!