Штучне хутро та його переваги

У первісному суспільстві людям доводилося полювати і вбивати тварин. М’ясо потрібно було для виживання, шкура — для обігріву. На сьогоднішній день немає потреби в цьому.

0611-33В сучасності використання хутра тварин засуджується, і стало предметом боротьби захисників природи. Їх негатив в якійсь мірі навіть виправданий, оскільки існування попиту на натуральне хутро зменшує поголів’я окремих видів тварин і їх навіть заносять до переліку зникаючих. Саме з цих причин в наш час все більшу популярність набуває штучне хутро.

Штучне хутро виникло в 1929 році, але популярним вона стало тільки в 50-х роках. Виготовляють таке хутро з вапняку, вугілля і вуглеводневої сировини, яке потім обробляється і висушується. Потім таке волокно розміщується на вовняній або бавовняній основі, після чого ворс обрізають до необхідної довжини, і забарвлюють у відповідний колір. Штучне хутро створюється на такому рівні, що воно ні за якістю, ні за зовнішнім виглядом не поступається натуральному. У зв’язку з цим більшість жінок відмовилися від натурального хутра та поповнили ряди захисників тварин.

До речі, на сайті fashionfur.com.ua ви можете придбати якісне хутро за найкращими цінами.

Якщо перевагу жінки віддано штучному хутру, то, по-перше, вона не буде відчувати себе винною за вбивство тварин. По-друге, виробництво синтетичного хутра менш витратне, ніж виробництво натурального, відповідно вироби з штучного хутра дешевші, ніж з натурального. По-третє, вироби із штучного хутра не вимагають застосування спеціальних заходів зберігання та догляду. Вони не псуються від впливу зовнішніх чинників, навіть від молі. Шерсть виробів залишається блискучою і шовковистою довгий час. По-четверте, синтетичне хутро на відміну від натурального, може бути пофарбоване в будь-який колір і стрижене до будь-якої довжини. Натуральне хутро при фарбуванні і стрижці знижує свою якість, що позначається на його зовнішньому вигляді.

Але у штучного хутра є і ряд мінусів, а саме: воно менш екологічне, ніж натуральне; воно менш морозостійке, що не підходить для екстремальних кліматичних умов; зовні хутра практично не відрізняються, але на дотик натуральне хутро набагато приємніше ніж штучне.

Таким чином, при виборі між штучним хутром і натуральним потрібно врахувати всі мінуси і плюси, і віддати перевагу тому з них, у якого більше плюсів, ніж мінусів.