Штори для вітальні 2022 — модні тенденції

Як вибрати штори для вітальні?

Якими мають бути штори для вітальні у 2022 році? Зустрічаємо модні тенденції у дизайні штор!

Спочатку ви повинні проаналізувати, чи хочете ви продовжувати вловлювати кожен промінь світла, який потрапляє у вікно, і тим самим підтримувати яскравість, або, навпаки, обмежити світло, тому що вас дратує надто яскраве освітлення.

Також важливо знати тип декору, який у вас є, і вирішити, чи ви хочете візуально розширити простір за допомогою штор або, наприклад, підняти стелю.

Як отримати простір у вітальні за допомогою штор? Це дуже просто, тому що все ґрунтується на нашому сприйнятті та зорових ефектах.

Якщо ви хочете візуально підняти стелю, то є два варіанти:

  1. штори, що висять на рейках, розташованих у ніші, так, що не видно, де починаються штори;
    Для другого варіанта вибираємо штори з вертикальним дизайном, так здаватиметься, що стеля вище.
  2. Однак, якщо кімната невелика за площею, а стелі високі, вибір прямо протилежний.
  3. Найвдаліший вибір — це штори на штанзі. Так око слідуватиме за лінією штанги, вважаючи, що стіна більш подовжена, а вітальня ширша.

І якщо ви бажаєте отримати більше амплітуди, зробіть ставку на горизонтальні смуги.

Тепер залишилося вибрати тип штор для вітальні.

Які типи штор зараз модні?

Сьогодні ми пропонуємо деякі ідеї штор для вітальні у тенденціях 2022 року:

  • однотонні штори із натуральних тканин;
  • гофровані штори — ці штори з гофрованої тканини створюють ідеальну вітальню;
  • японська панель — це одна з наймодніших тенденцій; ви можете вибрати класичний простий дизайн або японські штори із тканини з вишивкою;
  • рулонні штори — чудова ідея для сучасної вітальні.

У дизайнерів салону з створення європейських штор великий досвід. Якщо ви хочете оновити декор вашої вітальні, зв’яжіться з нами. Наш декоратор прийде до вас додому, зробить виміри, порадить, які штори краще вибрати для вашої вітальні. Ви зможете вибрати тканини для штор із нашого каталогу.

Японські штори для вітальні

Одна з модних тенденцій у шторах – вишиті японські штори для вітальні.
Вишиті тканини надають інтер’єру особливого відтінку.

Якщо ви захочете, ви можете комбінувати тканини з вишивкою з простими тканинами, або картатими та смугастими тканинами, та отримати більш сучасний та актуальний стиль.

Якщо ви шукаєте простий, але ідеальний декор для вітальні, вам сподобаються прості японські штори. Але якщо ви хочете надати інтер’єру декоративніший відтінок, ви можете спробувати додати на свою японську панель візерункову або вишиту тканину.

Клітчасті та смугасті тканини – ідеальний вибір для створення комбінованих японських штор. З ними частіше зустрічаються комбінації — вишивка та принти поєднуються з клітинами та смужками.

Індивідуальність — ось головна тенденція в декорі 2022 року. У нашому салоні ЄВРОПЕЙСЬКІ ШТОРИ ви можете замовити японські штори для вітальні з унікальним дизайном. Такі штори будуть лише у вашій вітальні.