Штани зі шкіри. Частина 1

Купівля штанів зі шкіри, насправді, є не таким вже й простим моментом. Через колосальний вибір найрізноманітніших фасонів, губиться у виборі не тільки звичайна жінка, але також і завзята модниця.
14162183-tmxdDp3GЄ всього три моделі штанів зі шкіри – капрі, завужені моделі, прямі штани.

Тим, хто купляє вперше представлену модель штанів, краще всього спочатку придивитися до прямого варіанту. Вони завжди добре сидять і відмінно вписуються у всякий образ. Не треба брати варіант штанів, які будуть дуже щільно сидіти в районі стегон.

Капрі є укороченою моделлю штанів. Щоб вони прекрасно сиділи, дуже важливо носити їх разом з чобітьми або босоніжками і дана умова не є відмінною. Висотою чоботи повинні бути такими, щоб штани змогли приховувати самий верх взуття, і щоб ніхто не побачив того, що розташовується під брюками.

До подібної моделі відмінно підходять високі чоботи, які щільно будуть облягати ікри. Якщо будуть поєднуватися капрі з шкіри і високі чоботи з того ж матеріалу, ви зможете зробити власну фігуру стрункішою, а зріст вищим. Але, не варто забувати, що для цього важливо, щоб колір і чобіт, і штанів був однаковим.

Штани, які будуть завужені донизу або легінси, завжди притягують увагу до району стегон. З цієї причини жінкам з проблемами в цій частині варто відмовитися від подібного фасону або вибрати такий верх, який просто прибере всі нюанси. З легінсами чудово виглядають туніки або об’ємні светри.