Штани в гардеробі повної жінки

Повна жінка теж прекрасна і це факт. Соромитися своєї ваги не варто, тому що це не так вже й страшно. Бажання бути красивою ще нікого не підводило. Тут головне не слідувати комплексам, а постаратися подолати їх. Жіночий одяг повинен бути стильним та елегантним. Створіть свій образ і не потрібно боятися ходити по магазинах. Є побоювання, що не знайдете свій розмір, тоді скористайтеся послугами спеціалізованих інтернет-магазинів, яких останнім часом стає все більше і більше. Досить часто доводиться чути про те, що одяг для повних жінок не може бути стильним і красивим. Це не правда, дизайнери дуже активно працюють у цьому напрямку.

work3Штани
У гардеробі повинна бути як мінімум одна пара штанів, хоча більшість повних жінок уникають їх. Потрібно розуміти, що за допомогою правильних штанів можна створити стильний і сучасний образ.

Між іншим, якщо вас цікавить одежда больших размеров, придбати її ви можете на сайті silver-string.ru за цілком доступними цінами.

Фахівці впевнені, що штани допомагають:

 

  • збільшити візуально довжину ніг;
  • приховати повні стегна;
  • підкреслити витончені форми.

Ніжний образ можна створити за допомогою штанів, пошитих з легкої тканини. Це хороший шанс знайти свій ідеальний образ. Штани можна надіти на урочистий захід, на роботу і на прогулянку. Для цього просто необхідно підібрати різні моделі. Це можуть бути штани з низькою чи завищеною талією, такі що облягають або широкі.
Поєднання — це важливо
В будь-якому магазині вам обов’язково запропонують до штанів придбати жакет, блузу, кардиган, светр і багато іншого. Не потрібно брати все, що сподобалося. Надіньте ансамбль на себе і подивіться в дзеркало. Не погано б і послухати думку оточуючих. Для прогулянки в денний час і теплу пору року можна купити короткі штани, які називаються капрі, бриджі та бермуди. Кожна модель по-своєму хороша.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася.