Шоколадна дієта для схуднення

Нічого смачнішого, ніж шоколадна дієта для схуднення придумати неможливо. Ми мучимо себе суворими дієтами, забороняємо собі навіть думати про всяку смакоту, стаємо дратівливими, впадаємо в депресію. А тут дієта, та ще й за допомогою улюблених ласощів, ну хіба не парадокс? Це досить просто пояснити! У шоколаді, як виявилося, містяться природні антиоксиданти (катехіни), які сприяють омолодженню організму, і що не дивно, продовженню життя.

shokoladnaya-dietaАле відразу застереження! Людям, що страждають на цукровий діабет така дієта протипоказана. Як відомо шоколад має захисні властивості, він захищає клітини нашого організму від вільних радикалів, тим самим запобігає появі злоякісних новоутворень. Сидіти на такій дієті можна близько тижня, а денна норма шоколаду не більше 30 грам. Шоколадна дієта для схуднення існує в двох варіантах.

Так як розроблена дієта була італійськими дієтологами, почнемо саме з неї.

Дієта шоколадна італійська

Ця дієта абсолютно безпечна для організму, тому що в ній крім шоколаду присутні й інші продукти. Звичайно ж, будь-яка дієта буде більш продуктивною, якщо її поєднувати з фізичними вправами. При дотриманні шоколадної дієти, за тиждень ви зможете скинути близько трьох кілограмів. Після тижневої перерви ви спокійно можете повторити шоколадну дієту.

Меню дієти:

Фрукти і ягоди, бажано несолодкі.

Сирі овочі або салати з їхнім використанням.

Макаронні вироби з твердих сортів борошна.

Можна трохи білого м’яса, (індичка або курка).

Соуси дієтичні.

Попкорн без додавання солі, заправкою для нього може служити пармезан, сухий часник, гострий перець або овочеві добавки.

2 л води.

Шоколад 30 грам (шоколадом перекушують в проміжках між прийомами їжі).

Шоколадна дієта для схуднення моно

Меню монодієти:

Чорна кава з додаванням нежирного молока (кава бажано мелена).

Вода мінеральна негазована.

Шоколад 80-100 грам.

Шоколад ділять на чотири рівних шматочка і з’їдають, запиваючи несолодкою кавою з молоком. Воду можна пити через дві, три години після того як з’їли шоколад.