Шкіряні пальта — одяг всіх часів

Шкіряне пальто — це дуже практичний, надійний, зручний і красивий предмет гардероба. Багато цінителів дорогих і якісних речей віддають перевагу верхньому одягу, зробленому зі шкіри. Таке пальто із задоволенням носять не тільки жінки, а й чоловіки. І не варто дивуватися, оскільки це природний матеріал, що дозволяє створювати найрізноманітніші моделі. Він не тільки має неперевершений вигляд, але і добре захищає від дощу. Шкіряні вироби надійні і виглядають привабливо протягом довгих років.

palto-plaschi-10Одяг зі шкіри відомий з давніх часів, він настільки міцно увійшов в життя людей, що і зараз вважається модним і престижним. Не всім відомо, що у шкіряних пальто дуже цікава історія.

У повоєнні часи шкіряні пальта стали свідченням високого статусу людини і приналежності його до

Шкірозамінник набагато дешевший  за натуральну шкіру, а відповідно, він доступніший. Але якщо порівняти його якість і зовнішній вигляд, то навіть найкращий не зможе конкурувати зі справжньою шкірою. На перший погляд, здається, що немає ніякої різниці, але людині, яка розбирається в шкірі, без проблем вдасться відрізнити підробку від оригіналу. Та й служить замінник шкіри не дуже довго. Основною сировиною для оригінальних виробів є теляча шкіра. Завдяки м’яким волокнам вона легко обробляється і довго зберігається.

При купівлі шкіряного пальта потрібно робити вибір не тільки на користь модного фасону і якості швів. Якщо в якості сировини використовували шкуру оленя або гірського козла, то такий матеріал називається замшею. Він дуже тонкий і відрізняється шорсткістю. Цей матеріал застосовується для виготовлення зимового одягу. Якщо з’єднати його з теплим хутром, то вийде відмінна дублянка. Замшеве пальто має прекрасний вигляд, дуже зручне і легке. Тому всі витрачені на його покупку кошти, повністю виправдані.