Шкіряні гаманці BlankNote для чоловіків: який вибрати?

Хочете знайти хороший подарунок для свого чоловіка? Він необов’язково повинен бути дорогим. Відмінна ідея — подарувати гаманець. Це корисна і функціональна річ. До того ж подарунок універсальний — всім доводиться щодня користуватися грошима.

BN-PM-4.3-o(1)-729x1050Чому гаманець повинен бути з натуральної шкіри?

Дешеві тканинні вироби не підійдуть в якості подарунка. Шкіряні вироби виглядають дорожче і солідніше. До того ж такою річчю чоловік зможе користуватися довгі роки — матеріал радує високою стійкістю до зносу.

Варто придбати чоловічий гаманець BlankNote з натуральної шкіри й з іншої причини — виріб відмінно захищає вміст від намокання. Потрапивши під дощ, ваш обранець не буде змушений сушити купюри.

Гаманці з натуральної шкіри універсальні. Вони підходять під будь-який стиль одягу. А ось якщо людина в дорогому костюмі витягне з сумки текстильний аксесуар, це буде виглядати недоречно.

Враховуйте особливість матеріалу. Як правило, вироби виготовляються з телячої шкіри. Однак вона може мати різну фактуру. Нерідко гаманці прикрашаються тисненням під шкіру екзотичних тварин. Такі моделі виглядають цікавіше і менш формально. Є гаманці, які дійсно виконані з екзотичної шкіри. У них усіх унікальний малюнок, що робить вироби ексклюзивними. До того ж матеріал, як правило, ще міцніший і стійкіший до зношування. Однак коштують такі гаманці значно дорожче. До того ж на ринку багато підробок, які дуже складно відрізнити від оригіналу.

Шкіряні гаманці можуть мати різне забарвлення. Оптимальним варіантом вважаються чорні та коричневі моделі. Вони нейтральні, тому підходять кожному. Є у продажу сірі, темно-сині, темно-зелені, винні чоловічі гаманці. Їх варто вибирати, якщо впевнені, що людина оцінить такий відтінок.

Виробники використовують різні варіанти застібок:

 

  • Блискавка. Зручний і недорогий варіант. Швидко виходить з ладу.
  • Кнопка. Досить практичне рішення, проте чинить тиск на матеріал. Іноді така застібка заклинює.
  • Магніт. Сучасний варіант застібки. Зовсім не псує вигляд аксесуара. Однак виріб може розмагнітитися.

Враховуйте місткість гаманця, кількість відділень. Бажано, щоб в ньому були секції під банківські карти, візитки. Деякі моделі оснащуються відділенням під смартфон.