Шкільні ортопедичні рюкзаки та ранці: що це таке?

Вибір шкільного ранця — це відповідальне завдання для батьків. Він повинен бути не просто красивим і містким, головне, щоб шкільний рюкзак або ранець був комфортним і пом’якшував навантаження.  Ортопедичний рюкзак — це рюкзак зі спеціальною вставкою на спині і шлейками, що створюють комфортний підтримуючий ефект.

1312989292_w640_h640_cid2999059_pid773190146-c768b831 (1)Як правильно вибрати рюкзак?

З огляду на те, що з рюкзаком на спині малюк проведе достатню кількість часу, необхідно подбати про те, щоб йому було максимально зручно. На жаль, багато компаній по виробництву рюкзаків відносяться до цього не дуже сумлінно і замість оригінальних ортопедичних спинок використовують псевдо-заміну. Вони тільки виглядають як справжні. Оригінальність ортопедичної підкладки можна перевірити на дотик і попросити у продавця надати спеціальний сертифікат якості. Всі сучасні виробники рюкзаків надають їх на точки розповсюдження.

Потрібно враховувати і вагу рюкзака. Сам по собі він повинен бути не важким, а в наповненому вигляді не можна, щоб він перевищував 10% ваги дитини, інакше це буде мати негативний вплив на здоров’я. Мають значення також параметри і ширина шлейок. Корисно мати на рюкзаку світловідбиваючі елементи і нагрудний ремінь. Найращий вибір — це жорсткий каркасний рюкзак з ортопедичною спинкою.

Сучасні технології не перестають розвиватися і впроваджуються на кожному кроці, навіть у розробці шкільних рюкзаків. Завдяки ним можна назавжди забути про дискомфорт. А різноманітність форм і дизайну порадує навіть найвибагливіших покупців.