Шкідливі звички, які вбивають жіночу красу

Нехай ця стаття стане для Вас знаком до того, що ніколи не пізно міняти свій звичний спосіб життя на краще, відмовившись від шкідливих звичок.

1409124121_krasivaya-i-legkaya-pohodka-2Лінь

Лінь важко назвати звичкою. Це скоріше навіть спосіб життя. Однак саме вона є першопричиною жіночої недосконалості. Проблеми Із зовнішністю і красою виникають часто лише тому, що жінкам лінь боротися з їх першопричиною. Лінь йти в спортзал і готувати здорову їжу, лінь робити маски та обгортання, лінь знімати макіяж ввечері (до цього питання ми ще повернемося). Звідси і ростуть ноги у більшості жіночих проблем.

Якщо вже говорити про шкідливі для жіночої краси звички, то просто гріх залишити поза увагою і більш глобальну тему куріння і алкоголю. Вони не тільки шкодять здоров’ю (що вже немало важливо), але і погіршують зовнішній вигляд жінок. Мало хто вважає привабливими сіру шкіру, мішки під очима, жовті зуби.

Проводити багато часу за комп’ютером і біля телевізора

Хтось може сказати, що це особистий вибір кожного, вибирати своє проведення часу, і ми б із задоволенням погодилися, якби таке проведення часу не мало прямого відношення до краси і зовнішнього вигляду. Круги і мішки під очима, червоні очі і сіра шкіра ще жодну жінку не зробили більш красивою.

Пити газовані напої

Як Ви вже напевно встигли помітити, практично всі ці поради тим чи іншим чином стосуються здорового способу життя. А це ще раз доводить, що краса в першу чергу повинна йти зсередини. І дуже важко уявити собі красу без здоров’я. Саме тому така шкідлива для здоров’я газована надає також згубний вплив на красу. А якщо конкретно, то викликає такі наслідки як висипання на шкірі, жовтизну зубів. Плюс до всього, газовані напої мають властивість вимивати кальцій з організму, що може призвести до крихкості кісток і волосся.

Йти спати не вмиваючись

Якщо Ви зараховуєте себе до власників цієї шкідливої звички, то позбавляйтеся від неї якнайшвидше. Як мінімум, це загрожує Вам закупорюванням пор і шкірними висипаннями. А як максимум — подальшими проблемами зі шкірою навколо очей і віями.

Носити тугі гумки і зав’язувати тугий хвіст

Це може засмутити багатьох любительок тугого «кінського хвоста», але подібна зачіска дійсно дуже шкідлива для волосся і шкіри голови. Тому намагайтеся носити її тільки в особливих випадках.

Почніть своє перетворення вже сьогодні, з однієї маленької звички, і вже скоро Ви помітите великий результат.