Шість ранніх ознак вагітності

За допомогою УЗД вагітність визначається на третьому — четвертому тижні. Так само визначається і стать дитини, але і не виключені помилки при визначенні статі за допомогою УЗД. Але є прояви, за якими можна досить точно визначити наявність вагітності.

Delighted woman holding pregnancy test

Ось вони :

1. Відсутність менструації. Але про затримку можна говорити тільки в тому випадку, якщо до цього моменту спостерігався регулярний менструальний цикл.

2. На вагітність може вказувати незвичайна менструація, тобто така, яка відрізняється від звичної: коротша, або навпаки, більш тривала, менш рясні виділення. В цьому випадку діагностується або вагітність, або хвороба, що порушує менструальний цикл. Тому при виявленні цієї ознаки необхідно звернутися до лікаря, так як такого роду захворювання чим раніше виявляються, тим легше лікуються.

3. Так зване «відчуття вагітності». На ранніх термінах деякі жінки розповідають про щось середнє між передменструальними болями і відчуттям переїдання.

4. Нудота — одна з найпоширеніших ознак. Як правило, у схильних до таких проявів жінок вона з’являється з перших тижнів вагітності. Це пов’язано з раннім токсикозом. Але ця ж ознака може спостерігатися в разі ряду захворювань, що не мають відношення до вагітності.

5. В організмі жінки під час вагітності відбувається ряд фізіологічних змін. Звідси психологічні зміни, пов’язані з впливом жіночих гормонів. Це може викликати підвищення або зниження лібідо. Підвищується чутливість грудей, спостерігається потемніння сосків і їх збільшення, набухання, іноді навіть спонтанне виділення молозива. Але описані зміни так само можуть бути симптомами деяких ендокринних захворювань.

6. На ранніх термінах може спостерігатися прискорене сечовипускання. Справа в тому, що матка зменшує об’єм сечового міхура, так як тисне на нього. Але, знову ж таки, щоб діагностувати вагітність, необхідно виключити різні захворювання. Наприклад, цистит або цукровий діабет.