Шишки хмелю для росту волосся

Сьогодні у багатьох з нас хміль асоціюється з виробництвом пива, але ще з давніх часів нашим предкам було відомо про те, що хміль, також робить позитивний вплив на наш організм, починаючи від лікування печінки і нирок, закінчуючи лікуванням неврозів і безсоння. Але зараз мова піде про те, наскільки позитивний вплив можуть надавати шишки хмелю для росту волосся.

477-pomogajut-shishki-khmela-ot-perkhoti_431865875Ще в 11 столітті в шишки хмелю використовували для того, щоб зробити волосся довгими і блискучими, а шкіру голови здоровою. Їх висушували, подрібнювали до пилу і втирали в шкіру голови.

У косметології багато виробників включають шишки хмелю до складу шампунів, бальзамів, тоніків і лікувальних масок для волосся. Дані засоби допомагають відновлювати шкіру голови і жировий баланс волосся, запобігають їхньому випадіння і появі лупи, покращують обмінні процеси в епідермісі.

Крім великої кількості косметичних засобів, шишки хмелю застосовуються і в народній медицині.

Ось деякі з рецептів:

Нам знадобитися 1 столова ложка шишок хмелю, її необхідно залити 1 склянкою окропу, вони повинні так настоюватися приблизно 50-60 хвилин, після цього їх необхідно процідити. Промивши голову даними настоєм ми стимулюємо ріст волосся та зміцнюємо його. Також цей настій надає хороший вплив на жирне волосся і ефективний проти лупи. Курс становить 10 процедур, голову необхідно мити настоєм 2-3 рази в тиждень. Його можна повторити через 1,5-2 місяці.

Через велику кількість фітогормонів у хмелі, стимулюється ріст волосся. Можна також використовувати шишки хмелю разом з горілкою. Потрібно 1 столову ложку шишок хмелю засипати в пляшку і потім залити склянкою горілки, даний відвар повинен настоюватися 2 тижні в темному теплому місці. Після цього його необхідно процідити, а потім щодня втирати в коріння волосся протягом 10 хвилин, курс становить 2 місяці.

Для темного волосся можна використовувати відвар разом з татарником. Жменю татарника і шишок хмелю потрібно залити 1 л води, далі кип’ятити протягом 20 хвилин, після цього процідити і охолодити. Для жирного волосся можна використовувати ромашку, кропиву, аїр все в однаковій пропорції. Для світлого, та сухого волосся найкраще підійде ромашка з мальвою.

Таким чином, ми бачимо, що шишки хмелю широко застосовуються як в народній медицині так і в сучасній косметології і надають позитивний ефект на зміцнення і поліпшення росту волосся.