Широкі ланцюжки на шию з дорогоцінних металів привернуть увагу та підкреслять статус

Широкі ланцюжка на шию носять зазвичай чоловіки міцної статури. Ще з давніх часів широкі ланцюжки з золота і срібла використовувалися в якості прикраси, яка підтверджувала високий статус власника і підкреслювала його мужність. Представники вищих станів прикрашали широкими ланцюжками зап’ястя рук і шию. Та й сьогодні ці прикраси не втратили свою популярність, вони були і залишаються найбільш популярними прикрасами для чоловіків. До речі, ланцюжок на шиї в даний час може багато чого розповісти про свого господаря. Наприклад, широкий золотий ланцюжок говорить про впевнену і рішучу людину, у якої хороший достаток і яка знає, чого хоче від життя.

mugskie_zolotye_btaslety_cepochki_30Універсальні та елегантні широкі ланцюжки на шию дозволяють підкреслити достоїнства чоловіка найкращим чином. Якщо цей виріб виготовлений із золота, то він підійде до будь-якого образу і стилю, тому широкий золотий ланцюжок може стати чудовим подарунком до будь-якого свята. Повірте, такий подарунок викличе захоплення будь-якого чоловіка. Адже ланцюжок підкреслить його зовнішній мужній вигляд і додасть елегантність. Широкі ланцюжка, виконані з будь-яких металів — це актуальна тема в усі часи серед сильної половини людства.

До речі, цена на золотые цепочки в planeta-zolota.com.ua досить низька, тому ви зможете собі дозволити практично будь-які варіанти.

Широкі ланцюжки з дорогоцінних металів виглядають благородно і підходять як чоловікам, так і жінкам незалежно від віку та соціального статусу. Фахівці вважають, що такі золоті ювелірні вироби потрібні не тільки для залучення уваги і доказу статусу, вдало підібрані ланцюжки допоможуть заховати недоліки і вигідно підкреслять переваги зовнішнього вигляду. І навпаки, неправильно обрана прикраса може геть зіпсувати стиль. Тому вибираючи для себе ланцюжок, враховуйте комплекцію і тип зовнішності, колір шкіри, очей і волосся, а також стиль і забарвлення одягу, місце і час використання.

Відповідна довжина ланцюжка вигідно приверне увагу до зони декольте, підкреслить красу шиї і відверне увагу від недоліків фігури. Під золотистий загар вибирайте ланцюжки з білого золота.