Широке різноманіття чоловічих зимових курток

В даний час чоловічі зимові куртки отримали неймовірно велике поширення. В цьому немає нічого дивного, адже мова йде про універсальний верхній одяг, який відмінно захищає від холоду. Далі в статті будуть розглянуті найбільш популярні моделі чоловічих зимових курток.

2013-12-07-parka-07-north

Пуховик

Зимові пуховики є практично у кожного сучасного чоловіка, що живе в країні з холодним кліматом. Вони надійно захищають від вітру і холоду, а також опадів. Чоловічі зимові пуховики мають шар утеплювача, що допомагає утримувати тепло всередині. Він може бути як натуральним (пух, перо), так і синтетичним (поліестер). Кожен з них має свої переваги і недоліки, але в цілому вони відмінно справляються зі своїм основним завданням.

Парка

Сьогодні куртки парки мужские зимние отримали неймовірно широке поширення. Йдеться про модні куртки з хутряною опушкою на капюшоні. Останній, до слова, відмінно захищає голову від вітру і холоду. Зовсім нерідко капюшон роблять знімним (він кріпиться на блискавці або кнопках). Що стосується утеплювача, то найчастіше застосовується пух або синтетичне волокно. Оптимальна довжина чоловічої парки від Unitedshop — до середини стегна.

Куртки з натуральної та штучної шкіри

Шкіряні куртки є одвічною класикою моди, причому як жіночої, так і чоловічої. Багато цінують їх за те, що вони виглядають дуже презентабельно, та ще й довго носяться. Такі зимові куртки по праву вважаються одними з найбільш теплих. Їх носять навіть в самих холодних краях. Шкіряна чоловіча куртка прекрасно утримує тепло і не дає своєму власникові замерзнути навіть у найлютіший мороз. Однак у такому верхньому одязі є і певні мінуси. Зокрема, для того щоб зимова шкіряна куртка не промокала, її необхідно постійно обробляти спеціальним просоченням.

Бушлат

Бушлати стають все більш і більш популярними. Спочатку це був формений одяг для моряків, але тепер бушлат з великим задоволенням носять абсолютно всі чоловіки. Для багатьох він став основою зимового гардеробу. Бушлат, як правило, прикрашається широкими лацканами і має довжину до середини стегон.