Щоб схуднути, ставати вегетаріанцем необов’язково

Якщо жінки добровільно відмовляються від м’ясної їжі, це не означає, що вони стали вегетаріанцями. Можливо, що жінки просто захопилися новомодними течіями, які поширені в середовищі самої прекрасної половини людства. Звичайно, схуднути за допомогою їжі, в якій білок практично не присутній, як і шкідливі для організму жири — легко.

blog_issue_118884_1335618657До речі, вегетаріанці не їдять і морепродукти тваринного походження, так що уважно читайте дієти, щоб не потрапити на тих порадників, які цей факт ігнорують.

Громада лактовегетаріанці від молочних продуктів і яєць не відвертається, тому їх раціон все ж додатковим білком збалансований.

Флексітаріаніці розробили свій раціон, причому в спеціально відведені для цього дні м’ясо все ж вживають, правда, нежирне і у невеликій кількості. З допомогою такого раціону можна схуднути, не завдавши сильної шкоди здоров’ю.

Пескетаріанці нічого не хочуть чути про червоне м’ясо, але рибу їдять, причому у достатній кількості.

Вегани — найсуворіші вегетаріанці, так що слідувати їхньому раціону — це постійно ходити в напівголодному стані. З меню повністю виключені продукти, що дають тварини, риби, птиці, ніяких яєць і навіть ікри, крім овочів молока, сиру та кисломолочних страв. Цікавий і той факт, що вегани намагаються готувати їжу на відкритому вогні або на пару.

Фруторіанці їдять плоди рослин у сирому вигляді, горіхи і ягоди, зате з їхнього раціону повністю виключені зелена цибуля, морква і буряк, так як при висмикуванні з землі, рослина гине, чого бути неповинно.