Що зробити, щоб тебе полюбив чоловік?

Багато жінок шукають ідеального чоловіка на все своє життя. Час йде, і молодість залишає їх, а бажання бути коханою не згасає. Що робити, щоб чоловік звернув на вас увагу і полюбив?

vlubit-muznchinu-3Здавалося, все при жінці: красива, чарівна, сексуальна, успішна… Але чоловіки поруч немає. Дуже часто можна зустріти таку ситуацію.

Ось корисні поради для тих жінок, які потрапили в таке скрутне становище і не знають, як закохати в себе чоловіка:

1) Зміна іміджу здатна змінити людину до невпізнанності. Постарайтеся поекспериментувати зі своєю зовнішністю. Можна змінити зачіску, або поміняти звичний макіяж, пофарбувати волосся в новий відтінок, змінити стиль одягу — зробити все, що не робили раніше. Відразу ж побачите, як з’явиться біля вас інший типаж чоловіків.

2) Терпіння і труд все перетруть! Не варто впадати у відчай і ставити на собі хрест. Може пройти ще якийсь проміжок часу і на вашому шляху зустрінеться бажаний чоловік.

3) Всі проблеми сидять тільки в голові! Необхідно знищити негативні думки, які не дають вам право на повноцінне життя. Не варто по сотому колу перемотувати у своїй свідомості невдачі. Все видно на вашому обличчі, тому налаштовуйте себе на позитив.

4) Полюбіть себе такою, якою ви є! Якщо вас запросив чоловік в ресторан, намагайтеся бути впевненою і дивіться йому в очі при розмові. Активно ведіть розмову, не соромтеся задавати питання про його хобі або інтереси. Нехай він відчує себе потрібним у ваших очах. Сором’язливість і невпевненість в собі здатні відлякати від жінки будь-якого представника сильної статі.

5) Не показуйте з себе ту, ким не є. Часто жінки, при зустрічі з чоловіком починають хвалитися своїми успіхами або приміряють не свою роль. Як правило, такі жінки справляють на чоловіків негативне враження і в майбутньому вони не погодяться відправитися з ними на зустріч.

6) Залишайтеся в будь-якій ситуації вихованою і ввічливою. Все рідше можна зустріти вихованих жінок, які не будуть грубити, і грубіянити в непередбачених ситуаціях.

7) Не будьте егоїсткою. Милі і добрі жінки на вагу золота для чоловіків. Тому відкиньте свій егоїзм в сторону, якщо бажаєте, що б з вами був коханий чоловік.

Ви перепробували дуже багато варіантів, але на горизонті все так і не з’явився той єдиний? Не варто опускати руки, все ще попереду і той «золотий» час обов’язково настане, але значить трішки пізніше.