Що зібрати для дитини в дитячий садок?

Коли батьки починають збирати дитину в дитячий садок, вони починають думати, що пора їм купувати дитячий одяг оптом. Тому що здається, що купити треба дуже і дуже багато. Але насправді, все не так страшно. Давайте разом подумаємо, які речі знадобляться дитині в дитячому садку. 

ba9fec5434b8e9061e7655efd8072681Якщо у вас хлопчик, приготуйтеся купити такі речі. Обов’язково знадобляться майки і трусики. Не одна пара, а кілька комплектів. Тому що малюкові з собою доведеться дати пару комплектів. А раптом, вибачте, малюк обпісяється або обіллється чаєм? Вихователю знадобиться дитину переодягнути. Йдемо далі. Обов’язково знадобляться шорти, шкарпетки і футболки. Причому шорти повинні легко зніматися — адже дитина буде ходити в туалет самостійно. Ніяких замків блискавок і важких кнопок, ґудзиків! Хороша міцна гумка — і вистачить. Кофти і колготки — обов’язково стануть в нагоді. Так само як і теплі штани.

Приготуйтеся купити кілька шкарпеток, в тому числі і теплих. Звичайно, верхній одяг. Вибирайте по сезону. Головне, щоб речі були немазкі і зручні. Одягатися вони теж повинні легко. Тому що дитину в дитячому садку будуть привчати до самостійності. Малюк повинен справлятися з одяганням самостійно. Звичайно, що стосується дівчаток, тут все набагато складніше. Але знову ж таки, майки і трусики завжди потрібні, так само як і шкарпетки. Замість футболок і шортів можна надягати колготки, сукні. Хоча і футболки та спідниці, і штани і шорти не забороняються. Все залежить від того, що подобається самій дівчинці. Знову ж, знадобляться теплі речі і верхній одяг, одяг на зміну. Обов’язково добре заколювати волосся — щоб протягом дня в дитячому садку волосся зберігало свою форму. Приготуйтеся до того, що в дитячий садок вам доведеться здати два комплекти постільної білизни — це обов’язково. Знадобиться ще рушники для рук.

Можуть попросити ще й нагрудники, але це тільки в молодшу групу. Ось таке нехитре придане доведеться зібрати. Так, під постільну білизну в деяких дитячих садках просять приготувати клейонки і простирадла. Знову ж таки, тільки для маленьких.