Що являє собою заморожуючий крем?

Іноді, в залежності від ситуації, деяким людям потрібен заморожуючий крем. Застосовувати його можна тоді, коли є вивихи або переломи, розтягнення зв’язок, забиття м’яких тканин. У медицині такий препарат використовується досить часто. Навіть в домашній аптечці його необхідно тримати і при потребі надавати першу допомогу при різних травмах, але не відкритих.

2017-05-12_160903-750x467Області застосування

Застосовують такі креми і у косметичних цілях. Наприклад, якщо робиться епіляція зони бікіні або ніг, то дуже часто використовують цей крем, так як він знеболює і робить процедуру менш болючою. Застосовувати крем можна і тоді, якщо ви вирішили зробити татуювання або татуаж брів.

Цей препарат також популярний і в стоматології. Вагітні жінки також можуть користуватися такими кремами і мазями. Кожен повинен розуміти, що такий препарат не лікує саму причину хвороби, а лише тимчасово усуває біль.

У спортсменів, які займаються легкою і важкою атлетикою, плаванням, бігом та іншими видами спорту, обов’язково повинен бути заморожую.чий препарат. Так як вони піддають себе щодня різним навантаженням, у них дуже часто трапляються вивихи і розтягнення. Тому щоб надати собі першу допомогу якомога швидше, потрібно нанести на хворе місце крем або охолоджуючий спрей. Заморожуючий ефект починає діяти дуже швидко. Препарат знімає набряк і перешкоджає утворенню гематоми, але слід пам’ятати, що ні в якому разі не можна мазати ними подряпини і відкриті рани.

Дія препарату

У таких кремах і мазях міститься анестетик, який проникає в нервові закінчення і тимчасово їх знеболює. Зараз існує дуже багато різних анестезуючих мазей до складу яких входить спеціальне олія, що не дозволяє препарату швидко вбиратися в тканини. Саме завдяки цьому знеболюючий ефект триває довше.

Кожен такий препарат має протипоказання і побічні реакції, тому краще не перестаратися. Якщо у вас спостерігаються алергічні реакції, такі як припухлість, свербіння, почервоніння шкіри і так далі, то це означає, дозування була перевищено і необхідно звернутися до лікаря.