Що являє собою дисморфофобія?

Деякі люди знають про таке психологічне захворювання, як дисморфофобія. Хочеться зауважити, що це є нав’язливою турботою про свій зовнішній вигляд. Людині здається, що певна частина її тіла або обличчя є некрасивою та непривабливою. Зустрічається на даний відрізок часу це психологічне захворювання не тільки у жінок, а й чоловіків. Надмірна турбота про свій зовнішній вигляд може супроводжуватися постійним невдоволенням, яке досить — таки складно задовольнити.

ways-to-reduce-wrinklesЯк з’являється дисморфофобія?

Дисморфофобія є психічним розладом, який може зустрічатися в різному ступені інтенсивності. Люди, які страждають дисморфофобією дуже часто привабливі, проте вони стверджують, що вони дуже потворні, тому постійно намагаються уникати контакту з іншими люди, боячись, що можуть бути засміяні через свій непривабливий для оточуючих зовнішній вигляд. Зауважимо, що для цих людей до перших ознак благополуччя відноситься їх зовнішність.

Зверніть увагу, що на сайті http://pa-okr.com/dysmorfofobyya/ ви можете дізнатися більше про цей розлад, а також отримати професійну консультацію стосовно дисморфофобії швидко та доступно!

На даний відрізок часу є кілька симптомів такого психологічного захворювання, як дисморфофобія:

• Постійний дотик до ділянки, на якій здається, що присутні будь-які дефекти.
• Симптом дзеркала. В даному випадку людина кожен день проводить біля дзеркала кілька годин, щоб зрозуміти, з якого ракурсу її недоліки не так сильно видно оточуючим людям.
• Сильне захоплення дієтами, різними препаратами та засобами, а так само різноманітними фізичними вправами.
• Симптом «Фотографії». Людина боїться фотографуватися і дивитися у дзеркало.
• Зниження навчальної діяльності, а так само працездатності через те, що людину цікавить тільки те, як вона виглядає.
• Постійне відвідування пластичних хірургів, а так само і косметологів. Буває так, що після звернення до пластичного хірурга людина начебто заспокоюється, але через деякий час у неї починається все заново.
• Людина стає сильно замкнутою в собі, і ні з ким не хоче знайомитися і  спілкуватися.

Сподіваємося, що стаття була для вас корисною і ви почерпнули для себе достатньо цікавої інформації. Підписуйтеся на оновлення і будете отримувати нові матеріали в числі перших на свою електронну пошту!