Що враховувати, вибираючи розмальовки для дитини?

Багато сучасних батьків стикаються з безліччю важливих питань у процесі виховання дитини. Одним з них є привчання дитини до розмальовок. Найчастіше батьки намагаються дати дитині розмальовку в ранньому віці, але з першого разу дитині складно зрозуміти, в чому полягає сенс цього заняття. Тому після невдалої спроби багато матусь приходять до висновку, що у дитини немає необхідних даних для малювання. При цьому в більшості випадків подібний висновок є помилковим.

85178936Якщо запропонувати дитині до 2-х років розмальовки, але при цьому показати, наскільки це цікавий процес, вона неодмінно зацікавиться новим заняттям, спробує зрозуміти, як потрібно робити чорно-білі картинки кольоровими. До речі, важливо також правильно вибирати розмальовку. Так, для самих маленьких краще віддати перевагу найпростішому варіанту картинок, що передбачає широкі лінії і мінімум дрібних елементів. Найменшим ще складно тримати в руках олівець, тому акуратно розфарбувати безліч дрібних пелюсток або горошини на сукні принцеси дитині буде складно.

Якщо ж потрібно вибрати розмальовку для дитини віком від 3-х -до 5-ти років, можна віддати перевагу більш складним картинкам. У цьому віці діти вже більш впевнено поводяться з олівцем, тому для них складністю буде не виходити за контури. Намагаючись акуратно прикрасити дрібні деталі, дитина буде тренувати точність рухів, розуміти, як потрібно правильно тримати олівець для отримання необхідних ліній.

Якщо розмальовка купується для більш дорослої дитини (5-7 років), можна застосовувати вже досить складні картинки, наприклад, з її улюблених мультфільмів або фільмів. Зазвичай діти в цьому віці готуються піти в школу, тому вже володіють певними вміннями малювання та розфарбовування. Головне – правильно вибрати тематику розмальовок, щоб вона була цікавою для дитини. Крім усього іншого, можна придбати спеціальні види розмальовок, які можна вирізати і наклеювати в альбом або на стіну. Таким чином, дитина буде вчитися не тільки акуратно розфарбовувати картинки, але і обережно вирізати їх, не виходячи за межі.