Що включає в себе здоровий спосіб життя?

Ми звикли вважати, що здоровий спосіб життя полягає тільки в занятті спортом, відмові від куріння і спиртного. Це не так! Це поняття включає в себе 4 групи принципів:

zdoroviy-sposb-zhittya-dlya-dtey-formuvannya-zdorovogo-sposobu-zhittya_152

 

 

Група 1: особиста гігієна

 

 

Так, так! Саме з особистої гігієни все і починається. Дотримуючись основних правил гігієни, ми покращуємо свій зовнішній вигляд, що, як правило, позбавляє нас від комплексів і піднімає настрій, додає впевненості. Ретельно доглядаючи за собою, ми зводимо до мінімуму ризик підхопити інфекцію.

 

 

Група 2: повноцінний відпочинок

 

 

Тільки повноцінний відпочинок дозволяє зберігати людині працездатність протягом усього життя. Неприємним видовищем є людина, схожа на загнаного коня, який часто багато не встигає, а до кінця дня валиться з ніг. Уміння грамотно скласти розпорядок дня — це запорука успіху і в роботі і в особистому житті. Правильно і повноцінно відпочиваючи, ми захищаємо себе від стресів, покращуємо пам’ять і швидкість реакції.

 

 

Група 3: раціональне харчування

 

Думаю всім відомий вислів: «Ми те, що ми їмо». І це так! Правильно складений раціон наповнює нас енергією, надає сил. Він забезпечує умови для нормального розвитку організму, без зайвої ваги і хронічних захворювань. Зміцнює імунітет і, що важливо, живить наш мозок, тим самим покращуючи інтелектуальні здібності.

 

 

Група 4: фізичні вправи (спорт)

 

 

Почнемо з того, що регулярні заняття спортом покращують нашу фігуру і допомагають підтримувати в нормі вагу. Крім того, це хороший спосіб протистояти стресам і зміцнити імунітет. Під час занять поліпшується кровообіг, а значить, організм краще насичується киснем. Так само, регулярні заняття спортом, дозволяють посилити концентрацію уваги і покращують пам’ять.

 

 

Ось, що значить здоровий спосіб життя! Ну і плюс, звичайно, відмова від куріння і спиртних напоїв. Хоча, як мені здається, дотримуючись вище наведених принципів, людині і в голову не прийде взяти в руки сигарету чи чарку. Адже перше — це для невпевнені в собі, друге — для слабких.

 

 

І пам’ятайте, роблячи ставку на своє здоров’я, ніколи не програєш. Навпаки, життя стане наповнюватися змістом, фарбами та помітно продовжиться.