Що відбувається з організмом жінки напередодні пологів?

Майже до останньої хвилини, до пологів ваше тіло готується до того, щоб народити дитину. В організмі відбувається багато необхідних змін, які допомагають народити дитину.

1358255202Робота матки до народження

Матка на пізніх термінах вагітності важить близько кілограма. За кілька тижнів до пологів нижня частина матки опускається. Це відбувається не тільки під впливом сили тяжіння або ваги самих м’язів. Дитина, а точніше її голова, розташована у верхній частині родового каналу. Вона настільки велика, що має вплив на стан і форму матки. Подібні зміни допомагають жінці дихати, тому що живіт опускається трохи вниз, але його нове положення може викликати часте сечовипускання, утруднення при ходьбі або болі в промежині.

Для того, щоб обмежити кількість візитів в туалет, ви повинні уникати сечогінних напоїв (наприклад, кави і чаю), але не рекомендується пити в менших кількостях інші рідини (наприклад, вода, натуральний сік). Матка буде продовжувати інтенсивно працювати під час пологів. Таким чином, її напруженість і зміцнення часто починається після того, як настає двадцятий тиждень вагітності. Безболісна напруга матки може тривати до двох хвилин, хоча, як правило, час одного скорочення не перевищує 30 секунд. Коли додатково ви будете відчувати біль в животі, то це, ймовірно, початок пологів. Необхідно брати речі для пологового будинку і відправлятися в лікарню.

Коли відходить слизова пробка?

Як правило, пологи починаються після виходу з піхви густого слизу, який закривав шийку. Ковпачок густого слизу під час вагітності захищає плід від інфекції. Перед народженням, слизова пробка виштовхується з шийки матки, щоб звільнити місце для проходження дитини. Тому необхідно їхати в лікарню. При будь-якій кровотечі слід проконсультуватися з фахівцем.

Будь-які виділення з піхви перед пологами повинні представляти для вас інтерес, тому що не тільки класичне поняття «відійшли води» оголошує про закінчення вагітності. Вагінального слизу може бути багато. Тонкі рожеві «ниточки» в слизі є результатом пошкодження окремих кровоносних судин — в ході природного процесу поділу і скорочення шийки матки. Це означає, що всього за кілька годин ви почнете народжувати.