Що вибрати: дитячий веломобіль чи дитячий електромобіль?

Всі батьки намагаються зробити своїй дитині подарунок, який би не тільки довгий час радував малюка, але і допомагав йому гармонійно розвиватися. Відмінним варіантом в цьому випадку буде покупка дитячого електромобіля або веломобіля. Такий подарунок буде не просто гарною іграшкою, а й допоможе дитині правильно фізично розвиватися, набувати нових навичок.

2466861Зважившись придбати такий подарунок, батьки часто стикаються з питанням: «Що ж краще купити: дитячий електромобіль чи веломобіль?». У кожної з цих іграшок є свої переваги і недоліки.

Переваги та недоліки електромобілів

Безумовно, покупка маленького електромобіля викличе величезну радість і захват у будь-якої дитини. Сучасні моделі таких міні автомобілів дуже красиво і ефектно виглядають. Найчастіше на них встановлюються додаткові звукові і світлові ефекти, що робить їх ще більш привабливими для дітей. Але, головне, електромобілі допомагають дитині розвивати координацію рухів і увагу. Також батьки можуть бути впевнені в безпеці своїх дітей. Адже їзду зовсім маленьких водіїв вони зможуть контролювати за допомогою пульта.

До недоліків таких іграшок можна віднести підвищений ризик поломки механізмів і необхідність стежити за рівнем заряду акумулятора.

Переваги та недоліки веломобілів

Веломобіль дитина приводить в рух самостійно, що сприяє кращому фізичному розвитку малюка. Причому відбувається це ненав’язливо і в формі цікавої гри. Це одне з основних переваг такої іграшки. Також веломобілі значно рідше ламаються, ніж електромобілі і до того ж тут не потрібно стежити за рівнем заряду акумулятора.

Серйозних недоліків у такої техніки практично немає. Правда, більшість веломобілів виглядають менш ефектно, ніж електромобілі. Також батькам ні в якому разі не варто купувати таку іграшку «на виріст». Інакше дитині буде важко їздити, і в цьому випадку додаткові навантаження не підуть малюкові на користь.

Що ж краще придбати?

Розглянувши всі особливості цих іграшок, можна прийти до висновку, що веломобілі принесуть велику користь здоров’ю дитини. Також вони більш надійні і рідше ламаються, але в той же час електромобілі, як правило, виглядають більш ефектно. Приймаючи рішення про покупку таких іграшок, батьки повинні звертати увагу на ту річ, яка сподобалася малюкові.

Хорошим варіантом буде придбання для зовсім маленької дитини електромобіля. Тоді батьки зможуть за допомогою пульта допомагати дитині в управлінні. А коли малюк трохи підросте або втратить інтерес до іграшки, можна придбати відповідну модель веломобіля.