Що ви повинні знати, перш ніж, робити гібридний манікюр?

Жінки завжди мріяли про лаки, які тримаються на нігтях більше, ніж кілька днів. Вони, як правило, виглядають красиво, незважаючи на щоденні обов’язки жінок. Тому, коли гібридний манікюр увійшов в моду, він відразу ж завоював жіночі серця. Проте, такий манікюр також має багато противників, які стверджують, що він послаблює нігті і негативно позначається на їхньому зовнішньому вигляді і стані. Чи вірно це?

modniy_manikur2016_avaПісля гібридного манікюру нігті можуть зберігати привабливий зовнішній вигляд два або навіть три тижні. В цей час, нігті красиво блищать, а лак не пошкоджується. Проте, є багато голосів проти гібридного манікюру.

Часто доводиться чути думку про те, що гібридний манікюр руйнує нігті. Це міф! Якщо нігті стають слабкими і ламкими, то це означає, що процедура була проведена неправильно, наприклад, нігті надмірно полірували перед нанесенням лаку. Також причиною може бути низька якість лаку — деякі лаки для нігтів важко видалити без збитку для нігтьової пластини.

Перед першим візитом в салон, ви повинні поговорити з майстром. Запитайте, як він застосовує і видаляє лак. Добре також знати, які косметичні засоби він при цьому використовує. Бажано вибирати тільки ті, які відносяться до професійних брендів.

Гібридний манікюр починається з укорочення нігтів і додання їм правильної форми. Після нігтьову пластину полірують і обробляють ізопропіловим спиртом. Зверніть увагу, що під час цього не можна нічого чіпати руками, наприклад, обличчя, волосся, телефон. Це дуже важливо, тому що потрапляння жиру на пластини зіпсує манікюр. Спочатку на нігті наносять шар лаку, а потім лак проходить загартування під світлом ультрафіолетової лампи. Вплив ультрафіолетового світла захищає натуральний ніготь від руйнування. Лак наноситься дуже тонкими шарами. Це призведе до того, що лак буде триматися краще, а також красиво і природно виглядати.

Важливо також правильно видаляти лак після гібридного манікюру. Це повинен бути спеціальний розчин або рідина. Це не ацетон, який використовується в більшості салонах. Часто дівчата намагаються зробити гібридний манікюр в домашніх умовах, тому починають зіскрібувати залишки лаку. Таким чином, дуже легко пошкодити нігтьову пластину. Цей тип манікюру необхідно виконувати і видаляти тільки в професійному салоні.